Bio Ania Mini-Dschungelcracker BIO

Bio Ania
Bio Ania Mini-Dschungelcracker BIOBio Ania Mini-Dschungelcracker BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

59,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453007822

5903453007822

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka PSZENNA*, tłuszcz kokosowy*, cukier trzcinowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 1833 kJ / 435kcal
Tłuszcz: 12 g;
w tym kwasy nasycone: 5,3 g;
Węglowodany: 69 g;
w tym cukry: 6,7 g;
Białko: 11 g;
Sól: 1,5g


Lajkonik Super- Cracker Lajkonik Super- Cracker
Verfallsdatum 2027-04-24
Bio Ania Bio Ania Bio Ania Bio Ania
Bio-Kakao-Oma-Muffins 200 g
81,95zł/kg

Preis: 16,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-01
Bio Ania Grunchy Orkisz . Bio Ania Grunchy Orkisz .
180 g
59,89zł/kg

Preis: 10,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-31
Bio Ania Bio Ania Hausgemachte Bio Ania Bio Ania Hausgemachte
Waffeln mit Kleie ohne Zusatz von BIO-Zuckern 190 g
66,95zł/kg

Preis: 12,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-01
Bio Ania Bio Ania Biscuits Bio Ania Bio Ania Biscuits
rechteckigen BIO 100 g
62,70zł/kg

Preis: 6,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-30
Bio Ania Bio Ania Biscuits Runde Bio Ania Bio Ania Biscuits Runde
BIO 100 g
62,70zł/kg

Preis: 6,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Ania Bio Ania Puffsticks ohne Bio Ania Bio Ania Puffsticks ohne
Zusatz von BIO-Zucker 70 g
136,14zł/kg

Preis: 9,53 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-05-30
Bio Ania Bio Ania Hausgemachte Bio Ania Bio Ania Hausgemachte
Waffeln ohne Zusatz von BIO-Zuckern 190 g
68,37zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-04-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5