Bio Food Vegetarischer roter Borschtsch BIO

Bio Food
31Bio Food Vegetarischer roter Borschtsch BIO
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Bio Food Vegetarischer roter Borschtsch BIOBio Food Vegetarischer roter Borschtsch BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-15

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486875

5905933486875

Preis: 9,99 zł

9.99 PLN 2028-01-15 NewCondition
sok z ekologicznych buraków kiszonych 70 %, sok z ekologicznych selerów kiszonych 25 %, ekologiczny cukier trzcinowy 3 %, ekologiczne przyprawy 1 % (liść laurowy, ziele angielskie, majeranek, czosnek, papryka), sól kłodawska 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna96 kJ / 23 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3,0 g
Białko0,5 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Eigenschaften:100 % ekologiczny kiszony, Produkt polski
Marke:BioFood
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Barszcz: NFC - tłoczony, nie z koncentratu, produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE / Spoza UE Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C nie dłużej niż 48 h.
Zubereitung und Verwendung:Uwaga! Przed spożyciem wstrząsnąć Występujący osad tworzą naturalne składniki
Verpackungsart:Butelka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    Tymbark Vega sonnigen Mexiko Saft Tymbark Vega sonnigen Mexiko Saft
    aus Obst und Gemüse 500 ml
    8,90zł/l

    Preis: 4,45 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Food Bio Food NFC eingelegter Bio Food Bio Food NFC eingelegter
    Karottensaft glutenfrei BIO 500 ml
    23,18zł/l

    Preis: 11,59 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-03-11
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Ökologischer Saft 100% Sauerkraut 500 ml
    17,98zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2026-11-30
    Bio Food Bio Food Sauerteig aus Bio Food Bio Food Sauerteig aus
    eingelegter Rote Beete glutenfrei BIO 500 ml
    21,16zł/l

    Preis: 10,58 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-09-19
    PREIS REDUZIERT -10%
    Bio Food Bio Food Sauerteig aus Bio Food Bio Food Sauerteig aus
    Gurken 100% Bio eingelegt 500 ml
    18,88zł/l

    Preis: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-07
    Bio Food Bio Food Kohlsauerteig Bio Food Bio Food Kohlsauerteig
    100% Bio eingelegt 500 ml
    19,64zł/l

    Preis: 9,82 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-03-14
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Traditioneller Rote-Bete-Sauerteig 500 ml
    22,50zł/l

    Preis: 11,25 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-02-18
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 500 ml
    17,38zł/l

    Preis: 8,69 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2026-11-30
    Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
    Tomatenpüree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-14
    Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
    Saft der eingelegten Karotten 300 ml
    29,10zł/l

    Preis: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Food Bio Food Bio BIO Bio Food Bio Food Bio BIO
    eingelegter Gurkensaft 300 ml
    23,93zł/l

    Preis: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Food ökologische Bio Food ökologische
    BIO
    ökologische Cranberry-Saft ökologische Cranberry-Saft
    Cranberry-Saft 300 ml
    66,63zł/l

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
    eingelegte Gurken 760 g
    23,53zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Bio Food Bio Apfelessig Bio Food Bio Apfelessig
    700 ml
    21,41zł/l

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Sauerkraut mit Bio Food Bio Food Sauerkraut mit
    Möhren BIO 700 g
    14,29zł/kg

    Preis: 10 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-16
    Bio Food Apfelessig 250 ml BIO Bio Food Apfelessig 250 ml BIO
    - BIO- LEBENSMITTEL 250 ml
    41,64zł/l

    Preis: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-04-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5