Bio Food Natives Kokosnussöl BIO

Bio Food
43Bio Food Natives Kokosnussöl BIO

z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno. 240 g = ok. 260 ml

Bio Food Natives Kokosnussöl BIOBio Food Natives Kokosnussöl BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

260 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-19

pojemność

cena za litr

86,08 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683800

5907752683800

Preis: 22,38 zł

22.38 PLN 2028-02-19 NewCondition

olej kokosowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 3609 kJ / 862 kcal
Tłuszcz: 100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 90 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno. 240 g = ok. 260 ml


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
    Kokosnussöl, geruchlos, BIO 400 ml
    77,85zł/l

    Preis: 31,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planete Natives Bio Planete Bio Planete Natives
    BIO-Kokosnussöl 950 ml
    76,83zł/l

    Preis: 72,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-07-07
    Kujawski Rapsöl Kujawski Rapsöl
    1 litr

    Preis: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-03-04
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
    91,96zł/l

    Preis: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-17
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-25
    Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
    leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-06
    Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
    Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-08-27
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-16
    Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
    Tomatenpüree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-14
    Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
    Saft der eingelegten Karotten 300 ml
    29,10zł/l

    Preis: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Food Bio Food Bio BIO Bio Food Bio Food Bio BIO
    eingelegter Gurkensaft 300 ml
    23,93zł/l

    Preis: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Food ökologische Bio Food ökologische
    BIO
    ökologische Cranberry-Saft ökologische Cranberry-Saft
    Cranberry-Saft 300 ml
    66,63zł/l

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
    eingelegte Gurken 760 g
    23,53zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Bio Food Bio Apfelessig Bio Food Bio Apfelessig
    700 ml
    21,41zł/l

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Vegetarischer Bio Food Bio Food Vegetarischer
    roter Borschtsch BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Sauerkraut mit Bio Food Bio Food Sauerkraut mit
    Möhren BIO 700 g
    14,29zł/kg

    Preis: 10 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5