Bio Planet Cranberries, getrocknet geschnitten, ungesüßt, BIO

Bio Planet

Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych.

Bio Planet Cranberries, getrocknet geschnitten, ungesüßt, BIO Bio Planet Cranberries, getrocknet geschnitten, ungesüßt, BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-23

pojemność

cena za kilogram

158,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900365802

5903900365802

Preis: 15,84 zł

15.84 PLN 2027-08-23 NewCondition

żurawina* suszona cięta (69%), rozpuszczalny błonnik z tapioki* (24%), substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna*, olej słonecznikowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna 1004 kJ / 424 kcal
Tłuszcz - 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 32 g
w tym cukry - 4,3 g
Błonnik - 51 g
Białko - 0,6 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczna suszona żurawina polecana do zaparzania w formie herbatki. Może stanowić również samodzielną przekąskę oraz dodatek do deserów, płatków śniadaniowych, ciast, lodów, składnik sosów i potraw mięsnych.


Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
kandierter Ingwer 100 g
72,90zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-24
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
Apfelringe BIO 100 g
158,40zł/kg

Preis: 15,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-16
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
Goji-Beeren BIO 100 g
105,90zł/kg

Preis: 10,59 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-07-04
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
Ananasringe BIO 100 g
146,70zł/kg

Preis: 14,67 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-02
Bio Planet Bio Planet Inca Beeren Bio Planet Bio Planet Inca Beeren
BIO getrocknet 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-26
Bakalland Bakalland Cranberries Bakalland Bakalland Cranberries
Getrocknete 100 g
58,20zł/kg

Preis: 5,82 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 400 g
85,53zł/kg

Preis: 34,21 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5