Bio Planet BIO Backpulver

Bio Planet
Bio Planet BIO BackpulverBio Planet BIO Backpulver
BIO
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-03

pojemność

cena za kilogram

98,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738158162

5907738158162

Preis: 1,47 zł

1.47 PLN 2027-03-03 NewCondition
substancje spulchniające (winiany potasu, węglany sodu), skrobia kukurydziana*, olej rzepakowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny).
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Roggensauerteig 15 g
126,67zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver
30 g
33,00zł/kg

Preis: 0,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-05-30
Delecta Delecta Backpulver Delecta Delecta Backpulver
30 g
50,67zł/kg

Preis: 1,52 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2027-03-30
Amylon Amylon Backpulver Amylon Amylon Backpulver
glutenfrei BIO 12 g
151,67zł/kg

Preis: 1,82 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2028-02-06
BIOVEGAN Biovegan Backpulver BIOVEGAN Biovegan Backpulver
glutenfrei 3x17g BIO 51 g
110,78zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-05-31
Cykoria Chicorée-Backpulver Cykoria Chicorée-Backpulver
30 g
43,00zł/kg

Preis: 1,29 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2028-08-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5