Bio Planet BIO glutenfreie Kokosgarnelen

Bio Planet
52Bio Planet BIO glutenfreie Kokosgarnelen

Ekologiczne wiórki kokosowe uzyskiwane są z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Wiórki kokosowe polecamy głównie do wypieków cukierniczych, jako posypkę do deserów, sałatek owocowych i lodów.

Bio Planet BIO glutenfreie KokosgarnelenBio Planet BIO glutenfreie Kokosgarnelen
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-06

pojemność

cena za kilogram

56,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664303

5907814664303

Preis: 11,20 zł

11.20 PLN 2027-07-06 NewCondition

wiórki kokosowe* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2776 kJ / 674 kcal
Tłuszcz - 65 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 57 g
Węglowodany - 7,4 g
w tym cukry - 7,4 g
Białko - 6,9 g
Sól - 0,09 g


Ekologiczne wiórki kokosowe uzyskiwane są z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Wiórki kokosowe polecamy głównie do wypieków cukierniczych, jako posypkę do deserów, sałatek owocowych i lodów.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 200 g
    93,75zł/kg

    Preis: 18,75 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-08-03
    Florpak Florpak Eine Mischung aus Florpak Florpak Eine Mischung aus
    Cranberry und Nüssen 200 g
    50,65zł/kg

    Preis: 10,13 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-03-31
    Big Nature Big Big Nature Big
    Nature-Studentenmischung 200 g
    43,20zł/kg

    Preis: 8,64 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-03-31
    Bio Planet Planet Organic Bio Planet Planet Organic
    geröstet BIO Kokoschips 150 g
    68,27zł/kg

    Preis: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-12-19
    Cykoria Kokosraspeln Cykoria Kokosraspeln
    100 g
    37,20zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
    100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    Preis: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
    glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Preis: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Vollkorn-Basmatireis 500 g
    23,78zł/kg

    Preis: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 400 g
    85,53zł/kg

    Preis: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-08-24
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5