Bio Planet BIO Erdnussmüsli

Bio Planet
51Bio Planet BIO Erdnussmüsli

płatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, ORZECHY LASKOWE*, rodzynki*, ORZECHY NERKOWCA*, chipsy kokosowe*, MIGDAŁY*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość orzechów 29%.

Bio Planet BIO ErdnussmüsliBio Planet BIO Erdnussmüsli
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

25,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667045

5907814667045

Preis: 15,20 zł

15.20 PLN 2027-04-15 NewCondition

Ekologiczne musli orzechowe to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Przed spożyciem zalecamy poddać musli krótkotrwałej obróbce cieplnej.


Wartość energetyczna - 1913 kJ / 458 kcal
Tłuszcz - 23 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 6,0 g
Węglowodany - 45 g,
w tym cukry - 7,7 g
Białko - 13 g
Sól - 0,04 g


płatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, ORZECHY LASKOWE*, rodzynki*, ORZECHY NERKOWCA*, chipsy kokosowe*, MIGDAŁY*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość orzechów 29%.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Dinkelflocken 600 g BIO Bio Planet Dinkelflocken 600 g BIO
    - BIO PLANET 600 g
    15,80zł/kg

    Preis: 9,48 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-27
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Erdnussmüsli 300 g
    33,30zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
    Verfallsdatum 2027-07-17
    Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
    Getreide mit Banane Schokolade 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-07-07
    Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
    350g 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-09
    Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Bio Planet Bio Planet Müsli Bio Planet Bio Planet Müsli
    tropisch BIO 300 g
    30,90zł/kg

    Preis: 9,27 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Szczytno 5 Müsli Getreide mit Szczytno 5 Müsli Getreide mit
    Rosinen 400 g
    18,13zł/kg

    Preis: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-06-13
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
    100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    Preis: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
    glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Preis: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Vollkorn-Basmatireis 500 g
    23,78zł/kg

    Preis: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-24
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5