Bio Planet BIO Pudding mit Vanillegeschmack

Bio Planet

Budyń o smaku waniliowym w proszku z dodatkiem wanilii Bourbon. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Bio Planet BIO Pudding mit VanillegeschmackBio Planet BIO Pudding mit Vanillegeschmack
BIO
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-08

pojemność

cena za kilogram

86,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738158186

5907738158186

Preis: 3,28 zł

3.28 PLN 2027-08-08 NewCondition

skrobia*, naturalny aromat, wanilia Bourbon* (0,1 %), kurkuma mielona* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 360 kJ/ 86 kcal
Tłuszcz - 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,1 g
Węglowodany - 14 g
w tym cukry - 8,8 g
Białko - 3,1 g
Sól - 0,1 g


Budyń o smaku waniliowym w proszku z dodatkiem wanilii Bourbon. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Bio Planet Bio Planet BIO Pudding Bio Planet Bio Planet BIO Pudding
mit Himbeergeschmack 38 g
82,89zł/kg

Preis: 3,15 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-10-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Pudding Pudding 45 g
35,33zł/kg

Preis: 1,59 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
Pudding mit Zucker 60 g
38,67zł/kg

Preis: 2,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-30
Delecta große Pudding und cremig Delecta große Pudding und cremig
64 g
29,06zł/kg

Preis: 1,86 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-11-30
Delecta großen Geschmack Fudge Delecta großen Geschmack Fudge
Pudding 64 g
28,75zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-07-30
Amylon Amylon Vanillepudding BIO Amylon Amylon Vanillepudding BIO
glutenfrei 40 g
108,75zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-12
Amylon Amylon BIO glutenfrei Amylon Amylon BIO glutenfrei
Schokoladenpudding 40 g
99,75zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-01-20
Cykoria Pudding Sahne Geschmack Cykoria Pudding Sahne Geschmack
40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2028-02-25
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5