Bio Planet Kakaopulver BIO roh, fettfrei

Bio Planet

Ekologiczne sproszkowane kakao otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Ziarna kakao przed zmieleniem zostały głęboko zamrożone (mielenie kriogeniczne), co pozwoliło zachować maksymalną ilość składników odżywczych, a także naturalny smak i aromat produktu. Polecamy jako składnik deserów, wypieków oraz innych przekąsek.

Bio Planet Kakaopulver BIO roh, fettfreiBio Planet Kakaopulver BIO roh, fettfrei
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

161,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902650272323

5902650272323

Preis: 64,54 zł

64.54 PLN 2026-10-22 NewCondition

ekologiczne kakao sproszkowane surowe nieodtłuszczone 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna -2431 kJ/590 kcal
Tłuszcz - 52 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 30 g
Węglowodany - 6,0 g
w tym cukry - 1,5 g
Błonnik - 23 g
Białko - 13 g
Sól - 0,2 g


Ekologiczne sproszkowane kakao otrzymane z najwyższej jakości ziaren kakaowca. Ziarna kakao przed zmieleniem zostały głęboko zamrożone (mielenie kriogeniczne), co pozwoliło zachować maksymalną ilość składników odżywczych, a także naturalny smak i aromat produktu. Polecamy jako składnik deserów, wypieków oraz innych przekąsek.


DecoMorreno bitterem Kakao DecoMorreno bitterem Kakao
150 g
96,47zł/kg

Preis: 14,47 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-01-31
DecoMorreno bitterem Kakao DecoMorreno bitterem Kakao
80 g
112,38zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-04-30
Kruger Kruger extra Dark Cocoa Kruger Kruger extra Dark Cocoa
80 g
94,75zł/kg

Preis: 7,58 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
BIO Afryka Bio Africa Kakaopulver BIO Afryka Bio Africa Kakaopulver
mit reduziertem BIO Fettgehalt 200 g
148,75zł/kg

Preis: 29,75 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-12-31
Kruger Kruger Familijne extra Kruger Kruger Familijne extra
dunkles Kakaopulver mit reduziertem Fettgehalt 200 g
76,85zł/kg

Preis: 15,37 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Rohe Bio Planet Bio Planet Rohe
Kakaobohnen BIO 600 g
164,22zł/kg

Preis: 98,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-01
Kruger Kruger Chocodelissia Extra Kruger Kruger Chocodelissia Extra
dunkler Kakao 80 g
106,38zł/kg

Preis: 8,51 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-01-31
Kruger Krüger MixFix Napój Kruger Krüger MixFix Napój
kakaowy instant 150 g
55,93zł/kg

Preis: 8,39 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum
2027-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5