Bio Planet getrocknete weiße Maulbeere BIO

Bio Planet
55
doskonalyBio Planet getrocknete weiße Maulbeere BIO
51Bio Planet getrocknete weiße Maulbeere BIO

Suszone owoce morwy białej to ciekawa w smaku i pożywna przekąska. Idealne również jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.

Bio Planet getrocknete weiße Maulbeere BIOBio Planet getrocknete weiße Maulbeere BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-06

pojemność

cena za kilogram

103,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662873

5907814662873

Preis: 25,99 zł

25.99 PLN 2027-10-06 NewCondition

morwa biała suszona* (99,5 %), olej słonecznikowy* (0,5 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna 1422 kJ / 336 kcal
Tłuszcz 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g
Węglowodany 83 g
w tym cukry 58 g
Białko 3,4 g
Sól 0,02 g


Suszone owoce morwy białej to ciekawa w smaku i pożywna przekąska. Idealne również jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Maria , 2024-02-29 15:52:58doskonaly



Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
Goji-Beeren BIO 250 g
86,64zł/kg

Preis: 21,66 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-10
Florpak FLORPAK Getrocknete Florpak FLORPAK Getrocknete
Cranberries 250 g
51,96zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-06-30
Florpak FLORPAK Figa getrocknet Florpak FLORPAK Figa getrocknet
250 g
43,96zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2026-11-30
Radix Radix-Bis weiße Radix Radix-Bis weiße
Maulbeerbaum 75 g
77,07zł/kg

Preis: 5,78 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-29
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 400 g
85,53zł/kg

Preis: 34,21 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-24
Bio Planet Bio Planet Hirse Bio Planet Bio Planet Hirse
glutenfrei BIO 400 g
16,00zł/kg

Preis: 6,40 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5