Bob Snail Snail Bob Apfel-Himbeer-Fruchtsnacks

Bob Snail Tylko owoce. Bez konserwantów i barwników.
Bob Snail Snail Bob Apfel-Himbeer-FruchtsnacksBob Snail Snail Bob Apfel-Himbeer-Fruchtsnacks
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-07

pojemność

cena za kilogram

149,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820162520309

4820162520309

Preis: 4,47 zł

4.47 PLN 2027-08-07 NewCondition
jabłko 80 %, maliny 20 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1184 kJ / 281 kcal
Tłuszcz2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany54 g
w tym cukry*50 g
Błonnik16 g
Białko3,2 g
Sól0,03 g
*Zawiera naturalnie występujące cukry.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Tylko owoce. Bez konserwantów i barwników.
Marke:Bob Snail
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przekąski jabłkowo - malinowe. [Ślimak Bob]. Bez dodatku cukrów.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data nad kodem kreskowym, jest równocześnie numerem partii. Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem. Po otwarciu przekąski spożyć w ciągu 3 dni.
Verpackungsart:Pudełko
Herkunftsland:Ukraina
Rücksendeadresse:
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Mango-Fruchtsnacks 30 g
149,00zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-06-14
Bob Snail Bob Schnecke Schnecke Bob Snail Bob Schnecke Schnecke
Bob Apfel-Birnen-Fruchtsnacks 30 g
149,00zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum
2027-04-27
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apfel-Erdbeer-Fruchtsnacks 30 g
149,33zł/kg

Preis: 4,48 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-08-07
Bob Snail Bob Snail Snail Bob Bob Snail Bob Snail Snail Bob
Apfel-Fruchtsnacks 30 g
149,00zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2027-04-09
Nimm2 Lachen Sie mit Vitaminen , Nimm2 Lachen Sie mit Vitaminen ,
Fruchtgelees angereichert 100 g
49,90zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-03-30
Nimm2 Lachen sauer Gummibärchen Nimm2 Lachen sauer Gummibärchen
mit Vitaminen 100 g
49,90zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-30
Nimm2 Lachen Gummibärchen mit Nimm2 Lachen Gummibärchen mit
Vitaminen angereicherte Sokkias 90 g
55,44zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5