, nach dem 10. Monat , po 11. miesiącu

BoboVita Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - bez dodatku soli - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 60 g produktu) - produkt nie zawiera: soi, jaj, mleka Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-12

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852068980

5900852068980

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-12-12 NewCondition
warzywa 47 % (marchewka 19 %, batat 12 %, pasternak, odtworzony przecier pomidorowy 5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowana kasza bulgur (z pszenicy) 9 %, mięso z indyka 8 %, skrobia pszenna bezglutenowa, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, czosnek, czarny pieprz
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna250 kJ/60 kcal
Tłuszcz, w tym:1,6 g
- kwasy nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:7,6 g
- cukry2,4 g
Błonnik2,4 g
Białko2,5 g
Sól0,05 g
kwas α-linolenowy (ALA)0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Soja : Nie zawiera
Pszenica : Zawiera
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - bez dodatku soli - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 60 g produktu) - produkt nie zawiera: soi, jaj, mleka Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Eigenschaften:danie z kaszą
Marke:BoboVita
Über die Marke:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: kasza bulgur z indykiem batatem. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku, w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:pl:Nutricia Polska Sp. z o.o. pl:ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
BoboVita Obiadek hausgemachten BoboVita Obiadek hausgemachten
Risotto mit saftigen Truthahn nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-06
BoboVita Obiadek Gemüse in einer BoboVita Obiadek Gemüse in einer
delikaten Frikassee von Kalbfleisch nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
zkurczakiem Eintopf und Spinat nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-07-08
BoboVita BoboVita Junior BoboVita BoboVita Junior
Gemüseeintopf mit Rindfleisch 1-3 Jahre 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und
BIO Pute nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum
2027-12-31
BoboVita BoboVita Hühnereintopf BoboVita BoboVita Hühnereintopf
mit Pilzen 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Tomaten, Schinken und Paprika 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-01-09
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Seehecht und Gemüse nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-11-13
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-11-12
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-01-02
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-01-20
BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
Verfallsdatum 2027-10-09
BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-06
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-01
BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
nach dem 6. Monat 180 g
46,83zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-06
BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
Karotten-Abendessen nach dem 4. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-08-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5