Hipp Kaszotto mit Gemüse und BIO Pute, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu

Hipp Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen - przyprawione odpowiednio dla małych dzieci - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów - z cząstkami dopasowanymi do wieku dziecka Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Hipp Kaszotto mit Gemüse und BIO PuteHipp Kaszotto mit Gemüse und BIO Pute
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

31,96 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300436770

4062300436770

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-12-31 NewCondition
woda, marchew*, pomidory*, mięso z indyka* 8,0 %, groszek*, kalafior*, kasza bulgur* 5 %¹ (z pszenicy* durum), mąka ryżowa*, cebula*, śmietana*, olej rzepakowy* 1,0 %, skrobia ryżowa*, przyprawy*, jodowana sól, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość kaszy po ugotowaniu: 24 %, Zawartość warzyw: 31 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal292/70
tłuszcz, w tym2,5 g
- kwasy nasycone0,7 g
- kwasy jednonienasycone1,2 g
- kwasy wielonienasycone0,6 g
węglowodany8,0 g
- w tym cukry1,0 g
białko3,0 g
sól0,25 g
sód0,10 g
Inne
kwas alfa-linolenowy (Omega-3)0,09 g

Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Eigenschaften:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp
Marke:HiPP
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kaszotto z warzywami i indykiem. Pełnowartościowy posiłek warzywno-mięsny dla małych dzieci. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - HU-ÖKO-01, rolnictwo UE/spoza UE
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
BoboVita Obiadek hausgemachten BoboVita Obiadek hausgemachten
Risotto mit saftigen Truthahn nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-06
BoboVita Obiadek Gemüse in einer BoboVita Obiadek Gemüse in einer
delikaten Frikassee von Kalbfleisch nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
zkurczakiem Eintopf und Spinat nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-07-08
BoboVita BoboVita Junior BoboVita BoboVita Junior
Gemüseeintopf mit Rindfleisch 1-3 Jahre 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-11-25
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Seehecht und Gemüse nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-11-13
Hipp HiPP Spaghetti Bolognese BIO Hipp HiPP Spaghetti Bolognese BIO
Verfallsdatum
2028-01-31
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Hipp HiPP BIO od pokoleń,
Kluseczki nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum
2027-12-31
Hipp HiPP BIO od pokoleń Hipp HiPP BIO od pokoleń
Spaghetti nach dem 11. Monat 250 g
49,96zł/kg

Preis: 12,49 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-09-01
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Müsli 7 Müsli mit Hipp HiPP Müsli 7 Müsli mit
Bananen BIO nach dem 11. Monat 200 g
58,95zł/kg

Preis: 11,79 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-07-31
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5