, nach dem 10. Monat , po 11. miesiącu

BoboVita

BoboVita Spaghetti po bolońsku 250 g

Marka

BoboVita

Marka producenta

Marka - Nutricia

Marka standaryzowana

Marka - BoboVita

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Produkt dla niemowląt i małych dzieci: spaghetti po bolońsku. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany, częściowo przetarty z dużymi kawałkami.

masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-11

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852074929

5900852074929

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2028-03-11 NewCondition

warzywa 54 % (odtworzony przecier pomidorowy 33 %, marchewka 13 %, cebula, seler)

gotowany makaron 19 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku)

woda użyta do przygotowania

mięso wołowe 8 %

skrobia

olej rzepakowy

bazylia

oregano

czosnek

pieprz czarny


Wartości odżywcze
 100 g produktu
Wartość energetyczna 286 kJ / 68 kcal
Tłuszcz, w tym: 1,9 g
- kwasy nasycone 0,1 g
Węglowodany, w tym: 9,1 g
- cukry 2,1 g
Błonnik 1,2 g
Białko 3,0 g
Sól 0,03 g
kwas α-linolenowy (ALA) 0,09 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu  

BoboVita Spaghetti po bolońsku 250 g

Marka

BoboVita

Marka producenta

Marka - Nutricia

Marka standaryzowana

Marka - BoboVita

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Produkt dla niemowląt i małych dzieci: spaghetti po bolońsku. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany, częściowo przetarty z dużymi kawałkami.


BoboVita Obiadek hausgemachten BoboVita Obiadek hausgemachten
Risotto mit saftigen Truthahn nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-06
BoboVita Obiadek Gemüse in einer BoboVita Obiadek Gemüse in einer
delikaten Frikassee von Kalbfleisch nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
zkurczakiem Eintopf und Spinat nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-07-08
BoboVita BoboVita Junior BoboVita BoboVita Junior
Gemüseeintopf mit Rindfleisch 1-3 Jahre 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und
BIO Pute nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum
2027-12-31
BoboVita BoboVita Hühnereintopf BoboVita BoboVita Hühnereintopf
mit Pilzen 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Tomaten, Schinken und Paprika 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-01-09
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Seehecht und Gemüse nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-11-13
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-11-12
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-01-02
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-01-20
BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
Verfallsdatum 2027-10-09
BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-06
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-01
BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
nach dem 6. Monat 180 g
46,83zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-06
BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
Karotten-Abendessen nach dem 4. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-08-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5