, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

BoboVita
51, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

47,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852074844

5900852074844

Preis: 3,79 zł

3.79 PLN 2027-03-02 NewCondition

jabłko 48,8 % burak 21 % marchew purpurowa 20 % jagoda 10 % zagęszczony sok cytrynowy witamina C


Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 193 Wartość energetyczna (kcal) 46 Tłuszcz (g) 0 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0 Węglowodany (g) 9.4 w tym cukry (g) 8.3 Błonnik (g) 2.5 Białko (g) 0.5 Sól (g) 0.05 Witamina C (mg) 20 Nagłówek tabeli odżywczej Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza Wartości odżywcze 100 g produktu Wartość energetyczna 193/46 kJ/kcal Tłuszcz, w tym: 0 g - kwasy nasycone 0 g Węglowodany, w tym: 9,4 g - cukry 8,3 g Błonnik 2,5 g Białko 0,5 g Sól 0,05 g Witamina C 20 mg (80 %)** **% zalecanego dziennego spożycia Structured Nutrition EU 100 g produktu % Wartość energetyczna 193 kJ Wartość energetyczna 46 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 9.4 g w tym cukry 8.3 g Błonnik 2.5 g Białko 0.5 g Sól 0.05 g Witamina C 20 mg 80% Reference Intake Statement Reference Intake Statement - % zalecanego dziennego spożycia


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    BoboVita Der erste Freund in einem BoboVita Der erste Freund in einem
    Rohr Löffel Apfel Banane nach dem 4. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-07
    BoboVita Ein Freund in einem Rohr BoboVita Ein Freund in einem Rohr
    mit Birnen-Frucht- nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-13
    BoboVita Ein Freund in einem Rohr BoboVita Ein Freund in einem Rohr
    Strawberry Banana Apple- nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-06-27
    BoboVita BoboVita Fruchtmousse mit BoboVita BoboVita Fruchtmousse mit
    Beeren und Äpfeln mit Banane nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-15
    BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
    Fruchtschaumbanane mit Mango und Kokosmilch nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-12
    BoboVita BoboVita JogoMi! Dessert BoboVita BoboVita JogoMi! Dessert
    mit Erdbeeren und Himbeeren nach dem 14. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum
    2026-12-19
    Hipp HiPP Der erste BIO-Apfel Der Hipp HiPP Der erste BIO-Apfel Der
    erste Löffel nach dem 4. Monat 80 g
    53,63zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    40
    Verfallsdatum 2028-02-29
    Hipp HiPP Die erste BIO-Birne Der Hipp HiPP Die erste BIO-Birne Der
    erste Teelöffel nach dem 4. Monat 80 g
    53,63zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    39
    Verfallsdatum 2028-02-29
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-11-12
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2028-01-02
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-01-20
    BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
    Verfallsdatum 2027-10-09
    BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
    Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
    42,05zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    Verfallsdatum 2027-08-06
    BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
    aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
    34,32zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-01
    BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
    nach dem 6. Monat 180 g
    46,83zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-06
    BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
    Karotten-Abendessen nach dem 4. Monat 125 g
    34,32zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-08-13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5