Ein Freund in einem Rohr Strawberry Banana Apple-, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

BoboVita
52Ein Freund in einem Rohr Strawberry Banana Apple-, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu
owocowe bez dodatku cukru nasza obietnica... Z owocami w tubkach BoboVita każda chwila ma pyszny smak, którym Twój maluch może się cieszyć w każdej sytuacji - w domu, w podróży, na spacerze. Twoje dziecko codziennie uczy się kochać pyszne jedzenie, a Ty możesz się cieszyć każdym radosnym "Mniam!”. gwarantujemy!!! Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Ty też możesz być pewna, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą w 100% z natury - wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Zadbaliśmy też o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje: Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* Bez dodatku cukru Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Zawiera naturalnie występujące cukry z owoców. * zgodnie z przepisami prawa nasza obietnica... Z owocami w tubkach BoboVita każda chwila ma pyszny smak, którym Twój maluch może się cieszyć w każdej sytuacji - w domu, w podróży, na spacerze. Twoje dziecko codziennie uczy się kochać pyszne jedzenie, a Ty możesz się cieszyć każdym radosnym "Mniam!”. gwarantujemy!!! Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Ty też możesz być pewna, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą w 100% z natury - wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Zadbaliśmy też o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje: Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* Bez dodatku cukru Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Zawiera naturalnie występujące cukry z owoców. * zgodnie z przepisami prawa gwarantujemy!!! Owoce w musach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Możesz mieć pewność, że owoce w musach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Prosty skład jabłko + banan + truskawka + witamina C Bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry) Zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Produkt dla niemowląt i małych dzieci.
Ein Freund in einem Rohr Strawberry Banana Apple-Ein Freund in einem Rohr Strawberry Banana Apple-
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-27

pojemność

cena za kilogram

47,38 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852920103

5900852920103

Preis: 3,79 zł

3.79 PLN 2027-06-27 NewCondition
jabłko 57 %, banan 22 %, truskawki 20 %, czarna marchew, zagęszczony sok cytrynowy, witamina C
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna253/60 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:0,2 g
- kwasy nasycone0 g
Węglowodany, w tym13 g
- cukry13 g
Błonnik1,8 g
Białko0,4 g
Sól0 g
Witamina C20 mg (80 %)*
* % zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
owocowe bez dodatku cukru nasza obietnica... Z owocami w tubkach BoboVita każda chwila ma pyszny smak, którym Twój maluch może się cieszyć w każdej sytuacji - w domu, w podróży, na spacerze. Twoje dziecko codziennie uczy się kochać pyszne jedzenie, a Ty możesz się cieszyć każdym radosnym "Mniam!”. gwarantujemy!!! Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Ty też możesz być pewna, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą w 100% z natury - wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Zadbaliśmy też o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje: Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* Bez dodatku cukru Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Zawiera naturalnie występujące cukry z owoców. * zgodnie z przepisami prawa nasza obietnica... Z owocami w tubkach BoboVita każda chwila ma pyszny smak, którym Twój maluch może się cieszyć w każdej sytuacji - w domu, w podróży, na spacerze. Twoje dziecko codziennie uczy się kochać pyszne jedzenie, a Ty możesz się cieszyć każdym radosnym "Mniam!”. gwarantujemy!!! Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Ty też możesz być pewna, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą w 100% z natury - wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych pól i sadów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Zadbaliśmy też o to, by w tubkach BoboVita nie znalazły się zbędne substancje: Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* Bez dodatku cukru Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Zawiera naturalnie występujące cukry z owoców. * zgodnie z przepisami prawa gwarantujemy!!! Owoce w musach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny produkt! Możesz mieć pewność, że owoce w musach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych. Prosty skład jabłko + banan + truskawka + witamina C Bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry) Zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Produkt dla niemowląt i małych dzieci.
Eigenschaften:owoce, bez dodatku cukru, jakość potwierdzona na 100 %
Sicherheitshinweis:Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka.
Marke:BoboVita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mus jabłka i truskawki z bananem. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany.
Weitere Informationen:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk na dole opakowania. Przed otwarciem przechowuj produkt w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu zamkniętą tubkę możesz przechowywać w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki.
Zubereitung und Verwendung:Nie używaj produktu, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę.
Verpackungsart:Tubka
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:pl:Nutricia Polska Sp. z o.o. pl:ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    BoboVita Ein Freund in einem Rohr BoboVita Ein Freund in einem Rohr
    mit Birnen-Frucht- nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-13
    BoboVita BoboVita Fruchtmousse mit BoboVita BoboVita Fruchtmousse mit
    Beeren und Äpfeln mit Banane nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-15
    BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
    Fruchtschaumbanane mit Mango und Kokosmilch nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-12
    BoboVita BoboVita Birnenmousse mit BoboVita BoboVita Birnenmousse mit
    Roter Bete und Trockenpflaume nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-13
    BoboVita BoboVita Bananenmousse BoboVita BoboVita Bananenmousse
    mit Blaubeeren und schwarzen Johannisbeeren nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-05-06
    BoboVita Der erste Freund in einem BoboVita Der erste Freund in einem
    Rohr Löffel Apfel Banane nach dem 4. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-07
    BoboVita BoboVita JogoMi! Dessert BoboVita BoboVita JogoMi! Dessert
    mit Erdbeeren und Himbeeren nach dem 14. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum
    2026-12-19
    Hipp HiPP Der erste BIO-Apfel Der Hipp HiPP Der erste BIO-Apfel Der
    erste Löffel nach dem 4. Monat 80 g
    53,63zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    40
    Verfallsdatum 2028-02-29
    BoboVita Früchte Äpfel mit BoboVita Früchte Äpfel mit
    Bananen mit Haferflocken nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-03-12
    BoboVita Tafeläpfel und Bananen BoboVita Tafeläpfel und Bananen
    mit Pfirsichen nach dem 5. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-07
    BoboVita Dessert Salat mit BoboVita Dessert Salat mit
    Sommerfrucht nach dem 5. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-12-08
    BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen
    mit Bananen nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-02-04
    BoboVita BoboVita Äpfel Bananen BoboVita BoboVita Äpfel Bananen
    und Himbeeren mit Maismehl nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-25
    BoboVita BoboVita Obst Pfirsiche, BoboVita BoboVita Obst Pfirsiche,
    Äpfel, Bananen und Kiwi nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-04-15
    BoboVita BoboVita Bananen und BoboVita BoboVita Bananen und
    Äpfel mit Streuseln nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-06-01
    BoboVita BoboVita Äpfel, Beeren BoboVita BoboVita Äpfel, Beeren
    und Bananen mit Joghurt nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-05-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5