BoboVita Weißes Gemüse mit Truthahn in Soße, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu

BoboVita

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 65 g produktu) - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

BoboVita Weißes Gemüse mit Truthahn in SoßeBoboVita Weißes Gemüse mit Truthahn in Soße
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-17

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852060724

5900852060724

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-09-17 NewCondition

warzywa 54 % (*kawałki kalafiora 34 %, *kawałki ziemniaków 20 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5 %, odtworzone mleko pełne 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana, natka pietruszki


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna 267/64 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym: 2,2 g
- kwasy nasycone 0,3 g
Węglowodany, w tym: 7,0 g
- cukry 1,0 g
Błonnik 2,0 g
Białko 3,0 g
Sól 0,04 g
kwas α-linolenowy (ALA) 0,14 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.  

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Nie zawiera

Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 65 g produktu) - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Eigenschaften:

duże kawałki


Marke:BoboVita
Über die Marke:

BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %


Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Produkt dla małych dzieci: białe warzywa z indykiem w sosie. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Aufbewahrung:

Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.


Zubereitung und Verwendung:

Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.


Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:

Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Rücksendeadresse:

Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


BoboVita Obiadek hausgemachten BoboVita Obiadek hausgemachten
Risotto mit saftigen Truthahn nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-06
BoboVita Obiadek Gemüse in einer BoboVita Obiadek Gemüse in einer
delikaten Frikassee von Kalbfleisch nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
zkurczakiem Eintopf und Spinat nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-07-08
BoboVita BoboVita Junior BoboVita BoboVita Junior
Gemüseeintopf mit Rindfleisch 1-3 Jahre 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und
BIO Pute nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum
2027-12-31
BoboVita BoboVita Hühnereintopf BoboVita BoboVita Hühnereintopf
mit Pilzen 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Tomaten, Schinken und Paprika 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-01-09
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Seehecht und Gemüse nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-11-13
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-11-12
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-01-02
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-01-20
BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
Verfallsdatum 2027-10-09
BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-06
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-01
BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
nach dem 6. Monat 180 g
46,83zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-06
BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
Karotten-Abendessen nach dem 4. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-08-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5