BoboVita Junior Gemüseeintopf mit Rindfleisch, 1-3 Jahre, 1-3 lata

BoboVita
52BoboVita Junior Gemüseeintopf mit Rindfleisch, 1-3 Jahre, 1-3 lata
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj, mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 90 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
BoboVita Junior Gemüseeintopf mit RindfleischBoboVita Junior Gemüseeintopf mit Rindfleisch
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-25

pojemność

cena za kilogram

35,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852924637

5900852924637

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-11-25 NewCondition
warzywa 57 % (zielony groszek 30 %, ziemniaki 17 %, marchewka 10 %), woda użyta do przygotowania, mięso wołowe 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna301/72 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:2,0 g
- kwasy nasycone0,1 g
Węglowodany, w tym:8,1 g
- cukry1,8 g
Błonnik2,6 g
Białko4,0 g
Sól0,03 g
kwas α-linolenowy (ALA)0,1 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Soja : Nie zawiera
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, jaj, mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 90 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Marke:BoboVita
Über die Marke:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Produkt dla małych dzieci: Warzywna potrawka z wołowiną produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    BoboVita Obiadek hausgemachten BoboVita Obiadek hausgemachten
    Risotto mit saftigen Truthahn nach dem 11. Monat 250 g
    35,96zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-05-06
    BoboVita Obiadek Gemüse in einer BoboVita Obiadek Gemüse in einer
    delikaten Frikassee von Kalbfleisch nach dem 11. Monat 250 g
    35,96zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-15
    BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
    zkurczakiem Eintopf und Spinat nach dem 11. Monat 250 g
    35,96zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-07-08
    Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und
    BIO Pute nach dem 11. Monat 250 g
    31,96zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    32
    Verfallsdatum
    2027-12-31
    BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
    Seehecht und Gemüse nach dem 11. Monat 250 g
    35,96zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-11-13
    Hipp HiPP Spaghetti Bolognese BIO Hipp HiPP Spaghetti Bolognese BIO
    Verfallsdatum
    2028-01-31
    Hipp HiPP BIO od pokoleń, Hipp HiPP BIO od pokoleń,
    Kluseczki nach dem 11. Monat 250 g
    31,96zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum
    2027-12-31
    Hipp HiPP BIO od pokoleń Hipp HiPP BIO od pokoleń
    Spaghetti nach dem 11. Monat 250 g
    49,96zł/kg

    Preis: 12,49 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2027-09-01
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-11-12
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2028-01-02
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-01-20
    BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
    Verfallsdatum 2027-10-09
    BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
    Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
    42,05zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    Verfallsdatum 2027-08-06
    BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
    aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
    34,32zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-01
    BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
    nach dem 6. Monat 180 g
    46,83zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-06
    BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
    Karotten-Abendessen nach dem 4. Monat 125 g
    34,32zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-08-13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5