BoboVita Äpfel Bananen und Himbeeren mit Maismehl, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

BoboVita
52BoboVita Äpfel Bananen und Himbeeren mit Maismehl, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj
BoboVita Äpfel Bananen und Himbeeren mit MaismehlBoboVita Äpfel Bananen und Himbeeren mit Maismehl
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-25

pojemność

cena za kilogram

34,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8591119001511

8591119001511

Preis: 6,49 zł

6.49 PLN 2027-11-25 NewCondition
jabłka 51 %, banany 20 %, sok jabłkowy odtworzony z zagęszczonego soku, maliny 10 %, przecier z czarnej marchwi, mąka kukurydziana 2,4 %, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna249/59 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:0,1 g
- kwasy nasycone0 g
Węglowodany, w tym:13 g
- cukry11 g
Błonnik1,7 g
Białko0,6 g
Sól0 g
Witamina C15 mg (60 %)*
*% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Soja : Nie zawiera
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj
Eigenschaften:owoce z kaszką
Marke:BoboVita
Über die Marke:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: przecier jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:pl:Nutricia Polska Sp. z o.o. pl:ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    BoboVita Früchte Äpfel mit BoboVita Früchte Äpfel mit
    Bananen mit Haferflocken nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-03-12
    BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen
    mit Bananen nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-02-04
    BoboVita BoboVita Obst Pfirsiche, BoboVita BoboVita Obst Pfirsiche,
    Äpfel, Bananen und Kiwi nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-04-15
    BoboVita BoboVita Bananen und BoboVita BoboVita Bananen und
    Äpfel mit Streuseln nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-06-01
    BoboVita BoboVita Äpfel, Beeren BoboVita BoboVita Äpfel, Beeren
    und Bananen mit Joghurt nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-05-28
    Hipp HiPP-Frucht mit Hipp HiPP-Frucht mit
    BIO-Vollkornbrei nach dem 5. Monat 190 g
    36,05zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    59
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit
    BIO Reisbrei nach dem 5. Monat 190 g
    36,05zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2027-07-31
    BoboVita Früchten Äpfel , BoboVita Früchten Äpfel ,
    Bananen und saftigen Orangen nach dem 6. Monat 190 g
    34,16zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-09-01
    BoboVita Tafeläpfel und Bananen BoboVita Tafeläpfel und Bananen
    mit Pfirsichen nach dem 5. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-07
    BoboVita Dessert Salat mit BoboVita Dessert Salat mit
    Sommerfrucht nach dem 5. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-12-08
    BoboVita Ein Freund in einem Rohr BoboVita Ein Freund in einem Rohr
    mit Birnen-Frucht- nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-13
    BoboVita Ein Freund in einem Rohr BoboVita Ein Freund in einem Rohr
    Strawberry Banana Apple- nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-06-27
    BoboVita BoboVita Fruchtmousse mit BoboVita BoboVita Fruchtmousse mit
    Beeren und Äpfeln mit Banane nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-15
    BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
    Fruchtschaumbanane mit Mango und Kokosmilch nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-12
    BoboVita BoboVita Birnenmousse mit BoboVita BoboVita Birnenmousse mit
    Roter Bete und Trockenpflaume nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-13
    BoboVita BoboVita Bananenmousse BoboVita BoboVita Bananenmousse
    mit Blaubeeren und schwarzen Johannisbeeren nach dem 6. Monat 80 g
    47,38zł/kg

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-05-06
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5