Bosphaera Sugar Körperpeeling, lila Pfingstrosen

Bosphaera

Olej andiroba nawilża i regeneruje skórę, olej ze słodkich migdałów wygładza ją, a olej z pestek brzoskwiń zmiękcza, odświeża i wzmacnia komórki naskórka.
Peeling został wzbogacony o naturalną witaminę E, która niweluje wolne rodniki, działa przeciwstarzeniowo, a także odpowiednio odżywia, łagodzi i nawilża skórę.
Skóra po peelingu staje się miękka, gładka i oczyszczona.

Bosphaera Sugar Körperpeeling, lila Pfingstrosen  Bosphaera Sugar Körperpeeling, lila Pfingstrosen
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-08

pojemność

cena za kilogram

193,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900616

5903175900616

Preis: 38,64 zł

38.64 PLN 2028-01-08 NewCondition

Olej andiroba nawilża i regeneruje skórę, olej ze słodkich migdałów wygładza ją, a olej z pestek brzoskwiń zmiękcza, odświeża i wzmacnia komórki naskórka.
Peeling został wzbogacony o naturalną witaminę E, która niweluje wolne rodniki, działa przeciwstarzeniowo, a także odpowiednio odżywia, łagodzi i nawilża skórę.
Skóra po peelingu staje się miękka, gładka i oczyszczona.


Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling mit Grapefruit und Papaya 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-28
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, saftige Himbeere mit Hibiskus 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Zucker-Körperpeeling mit Beeren und Feigen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Körperbutter, schwarze Orchidee Feuchtigkeitsspendende und regenerierende 200 g
232,40zł/kg

Preis: 46,48 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-24
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sonnenlotion LSF 20 200 ml
261,30zł/l

Preis: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sonnenschutzlotion LSF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Preis: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotine Nivea Nivea SUN Carotine
Bräunungsöl Intense Bronze Spray LSF 6 200 ml
147,40zł/l

Preis: 29,48 zł

PLN
1
1
Venus Venud Golden Sun Venus Venud Golden Sun
After-Sun-Lotion 200 ml
95,95zł/l

Preis: 19,19 zł

PLN
1
6
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
336,70zł/kg

Preis: 33,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
321,40zł/kg

Preis: 32,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Anti-Falten-Creme 50 g
845,80zł/kg

Preis: 42,29 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-20
Bosphaera Bosphaera Velvet Bosphaera Bosphaera Velvet
Augencreme 20 g
3 084,50zł/kg

Preis: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Reinigungs- Bosphaera Bosphaera Reinigungs-
und Peeling-Gesichtswaschpaste 100 g
387,00zł/kg

Preis: 38,70 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Reisöl Bosphaera Bosphaera Reisöl
50 ml
334,40zł/l

Preis: 16,72 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-07-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5