Inka Caramel Instant-Müsli mit Karamell

Inka
55
Polecam! Cena jak w każdym innym sklepie, ale smaków dużo więcej Inka Caramel Instant-Müsli mit Karamell
53Inka Caramel Instant-Müsli mit Karamell
Idealna dla całej rodziny Pyszny karmelowy smak od rana do nocy
Inka Caramel Instant-Müsli mit KaramellInka Caramel Instant-Müsli mit Karamell
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-08

pojemność

cena za kilogram

51,55 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901154042746

5901154042746

Preis: 10,31 zł

kaufen 6 szt. für 10.15 zł/szt
10.31 PLN 2028-07-08 NewCondition
rozpuszczalna kawa zbożowa 68 % [zboża 93 % (jęczmień, żyto), cykoria], cukier, karmel (cukier karmelizowany) 2 %, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu instant
wartość energetyczna 1546 kJ / 365 kcal
tłuszcz 0,2 g
w tym kwasy nasycone 0,2 g
węglowodany 84 g
w tym cukry 34 g
błonnik 8,8 g
białko 2,7 g
sól 0,14 g
* RWS-referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
200 g Inki karmelowej to około 50 porcji.

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Idealna dla całej rodziny Pyszny karmelowy smak od rana do nocy
Eigenschaften:naturalnie smaczna
Marke:Inka
Aufbewahrung:Szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 1. Wsyp do kubka 2 łyżeczki Inki (4 g). 2. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą lub mlekiem (200 ml). Wymieszaj!
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:GRANA sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Rücksendeadresse:GRANA sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Kkz , 2021-10-12 14:03:17Polecam! Cena jak w każdym innym sklepie, ale smaków dużo więcej



Inka Inka Classic Inka Inka Classic
Instantkornkaffee 200 g
51,75zł/kg

Preis: 10,35 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-03-04
PREIS REDUZIERT -25%
Delecta Chicorée Kaffee Delecta Chicorée Kaffee
Kujawianka 200 g
14,95zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-30
Inka Inka Milchgetränk basierend Inka Inka Milchgetränk basierend
auf Getreidekaffee mit Milch 200 g
51,55zł/kg

Preis: 10,31 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-02-19
Inka Inka-Kokos-Getreidekaffee Inka Inka-Kokos-Getreidekaffee
200 g
51,55zł/kg

Preis: 10,31 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-02-14
Inka Inka Classic Inka Inka Classic
Instantkornkaffee 150 g
39,93zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-08-07
Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz
500 g
12,76zł/kg

Preis: 6,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-30
Alce Nero Bio- Instant- Alce Nero Bio- Instant-
Kaffee-Ersatz 125 g
145,76zł/kg

Preis: 18,22 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-04-17
Inka Inka Magne Instant-Müsli mit Inka Inka Magne Instant-Müsli mit
Magnesium angereichert 100 g
103,70zł/kg

Preis: 10,37 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-08-06
Inka Inka-Faser. Löslicher Inka Inka-Faser. Löslicher
Getreidekaffee, angereichert mit Ballaststoffen 100 g
99,90zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-04-22
Inka Inka Calcium, Inka Inka Calcium,
und Vitaminen Instant-Getreidekaffee, angereichert mit Kalzium 100 g
93,60zł/kg

Preis: 9,36 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-06-02
Inka Inka Oat Haferdrink mit Inka Inka Oat Haferdrink mit
Calcium und Vitaminen ohne Laktose 1 litr
8,00zł/l

Preis: 8 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum
2027-08-05
Inka Inka Sojadrink mit Kalzium Inka Inka Sojadrink mit Kalzium
und Vitaminen ohne Laktose 1 litr

Preis: 8,70 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-04-28
Inka Inka Chocolate Instant-Müsli Inka Inka Chocolate Instant-Müsli
mit Schokolade 200 g
58,65zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-17
Inka Inka Bio Classic Inka Inka Bio Classic
Instantkornkaffee 100 g
122,20zł/kg

Preis: 12,22 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-07-22
Inka Inka Bio Soluble Chicorée Inka Inka Bio Soluble Chicorée
100 g
157,50zł/kg

Preis: 15,75 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2029-07-08
Inka Inka Glutenfreier Inka Inka Glutenfreier
Instant-Müsli 100 g
122,20zł/kg

Preis: 12,22 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5