Dr. Gerard Kekse mit Kakaoglasur, bestreut mit Kokosnussspänen

dr Gerard
Dr. Gerard Kekse mit Kakaoglasur, bestreut mit KokosnussspänenDr. Gerard Kekse mit Kakaoglasur, bestreut mit Kokosnussspänen
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-05

pojemność

cena za kilogram

39,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471408685

5907471408685

Preis: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-07-05 NewCondition

mąka pszenna, polewa kakaowa 22% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: lecytyny; aromaty], tłuszcz roślinny (palmowy), wiórki kokosowe, cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E500, E503, emulgator: lecytyny, sól, aromat


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 2047 kJ / 490 kcal
Tłuszcz 27 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g
Węglowodany 54 g
- w tym cukry 24 g
Białko 6,5 g
Sól 0,35 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dr Gerard
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Rücksendeadresse:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
Himbeere 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-12-18
Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
Verfallsdatum 2027-01-07
dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet
Schokoladenkekse mit Schokoladencreme 185 g
30,27zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-03-08
dr Gerard Dr. Gerard leitet dr Gerard Dr. Gerard leitet
Kokoswaffeln mit Sahne 200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki
Schwarz-Weiß 200 g
36,70zł/kg

Preis: 7,34 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-12-17
dr Gerard Dr. Gerard Cremesticks dr Gerard Dr. Gerard Cremesticks
mit Aprikosengeschmack 170 g
37,12zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-04-01
dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
Herbatniki 216 g
29,35zł/kg

Preis: 6,34 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-06-29
dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
Herbatniki 216 g
25,97zł/kg

Preis: 5,61 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5