Dr. Gerard Magic Duet Schokoladenkekse mit Schokoladencreme

dr Gerard
Dr. Gerard Magic Duet Schokoladenkekse mit SchokoladencremeDr. Gerard Magic Duet Schokoladenkekse mit Schokoladencreme
masa netto

masa netto

185 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-08

pojemność

cena za kilogram

30,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471414341

5907471414341

Preis: 5,60 zł

5.60 PLN 2027-03-08 NewCondition
mąka pszenna, tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 3,6%, syrop cukru inwertowanego, czekolada 2,3% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: E322 (z soi), E476; aromat], substancje spulchniające: E503, E500, E450, sól, emulgator: E322, aromaty, środek do przetwarzania mąki: E223 (siarczyny)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2131 kJ/509 kcal
Tłuszcz26 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone13 g
Węglowodany62 g
- w tym cukry30 g
Białko6,2 g
Sól0,65 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Pszenica : Zawiera
dr Gerard
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatniki z kremem czekoladowym 46%.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Opakowanie
Adresse des Herstellers:Dr Gerard Sp. z o.o., ul.Radzyńska 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski, Polska
Rücksendeadresse:Dr Gerard Sp. z o.o., ul.Radzyńska 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski, Polska
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
Himbeere 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-12-18
Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
Verfallsdatum 2027-01-07
dr Gerard Dr. Gerard Kekse mit dr Gerard Dr. Gerard Kekse mit
Kakaoglasur, bestreut mit Kokosnussspänen 160 g
39,06zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-07-05
dr Gerard Dr. Gerard leitet dr Gerard Dr. Gerard leitet
Kokoswaffeln mit Sahne 200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki
Schwarz-Weiß 200 g
36,70zł/kg

Preis: 7,34 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-12-17
dr Gerard Dr. Gerard Cremesticks dr Gerard Dr. Gerard Cremesticks
mit Aprikosengeschmack 170 g
37,12zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-04-01
dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
Herbatniki 216 g
29,35zł/kg

Preis: 6,34 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-06-29
dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
Herbatniki 216 g
25,97zł/kg

Preis: 5,61 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5