Dr. Oetker Orangengeschmack , um Kuchen

Dr. Oetker
55
Ok.Dr. Oetker Orangengeschmack , um Kuchen
53Dr. Oetker Orangengeschmack , um Kuchen
W bardzo łatwy i szybki sposób możesz nadać swoim wypiekom i deserom wyjątkowego zapachu i wykwintnego smaku za pomocą pomarańczowego Aromatu: - intensywne aromatyzowanie - płynna konsystencja - łatwe dozowanie - mała, szklana i poręczna buteleczka z uszkiem oraz zakrętką - duża wydajność, 1 buteleczka wystarcza na ok. 2 kg ciasta
Dr. Oetker Orangengeschmack , um KuchenDr. Oetker Orangengeschmack , um Kuchen
pojemność netto

pojemność netto

9 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za litr

251,11 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59030317

Preis: 2,26 zł

2.26 PLN 2027-05-30 NewCondition
olej roślinny rzepakowy, aromat
W bardzo łatwy i szybki sposób możesz nadać swoim wypiekom i deserom wyjątkowego zapachu i wykwintnego smaku za pomocą pomarańczowego Aromatu: - intensywne aromatyzowanie - płynna konsystencja - łatwe dozowanie - mała, szklana i poręczna buteleczka z uszkiem oraz zakrętką - duża wydajność, 1 buteleczka wystarcza na ok. 2 kg ciasta
Eigenschaften:aromatyzuje około 2 kg ciasta
Marke:Dr. Oetker
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Aromat pomarańczowy
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Rücksendeadresse:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:19:09Ok.



Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma , Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma ,
um Kuchen 9 ml
264,44zł/l

Preis: 2,38 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Creme Dr. Oetker Dr. Oetker Creme
Geschmack Kuchen 9 ml
251,11zł/l

Preis: 2,26 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker rote Dr. Oetker Dr. Oetker rote
Lebensmittelfarbe 10 g
582,00zł/kg

Preis: 5,82 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker grüne Dr. Oetker Dr. Oetker grüne
Lebensmittelfarbe 10 g
582,00zł/kg

Preis: 5,82 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-07-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
waniliowy 12 ml
166,67zł/l

Preis: 2 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-01-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
rumowy 12 ml
155,00zł/l

Preis: 1,86 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-04-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
cytrynowy 12 ml
165,83zł/l

Preis: 1,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-02-28
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
śmietankowy 12 ml
166,67zł/l

Preis: 2 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum
2027-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver
30 g
33,00zł/kg

Preis: 0,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Zitronensäure 20 g
90,00zł/kg

Preis: 1,80 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Speisegelatine 20 g
149,50zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker süßen Dr. Oetker Dr. Oetker süßen
Moment , Erdbeergelee 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
süßen Moment von Apple 30 g
55,33zł/kg

Preis: 1,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
Süßkirsche Moment 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Käsekuchen Dr. Oetker Dr. Oetker Käsekuchen
mit einem ungebrannten Gelee Richt pulverisierten 195 g
35,85zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5