FLORPAK Grüne Linsen

Florpak

Jej ziarna są cętkowane, zielono-brązowe, ma krzepki, nieco pieprzny smak.
To kolejna z soczewic, której ziarna są zdrowe i tak naprawdę trudno cokolwiek "zepsuć" przygotowując z niej danie. Powinno się jej używać w kuchni przez cały rok, zwłaszcza, że można z niej stworzyć dania: szybkie, łatwe i bez jakichkolwiek wyrzutów w stosunku do siebie, jako że potrawy z niej są zdrowe oraz dietetyczne. Doskonała do sałatek, zapiekanek, zup, kremów, farszów, pasztetów, a nawet ciasteczek. Świetnie jej w towarzystwie ryżu, czy grillowanych warzyw. Nie przegap okazji aby dodać więcej smaku twojej soczewicy, dodając do wody, w której gotujemy soczewicę np. połowę cebuli, zgnieciony czosnek, czy też wiązkę ziół.

FLORPAK Grüne LinsenFLORPAK Grüne Linsen
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

14,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931302193

5901931302193

Preis: 7,15 zł

7.15 PLN 2027-12-31 NewCondition

Wartość odżywcza w 100g produktu
Wartość energetyczna (energia)- 1440kJ/ 344kcal
Tłuszcz- 3,0g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone- 0,45g
Węglowodany- 57,5g
w tym cukry- 1,1g
Białko- 25,4g
*Sól- 0,005g


*Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.


Tekst z pogrubioną czcionką, podreślony.


Informationen für Allergiker:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


Jej ziarna są cętkowane, zielono-brązowe, ma krzepki, nieco pieprzny smak.
To kolejna z soczewic, której ziarna są zdrowe i tak naprawdę trudno cokolwiek "zepsuć" przygotowując z niej danie. Powinno się jej używać w kuchni przez cały rok, zwłaszcza, że można z niej stworzyć dania: szybkie, łatwe i bez jakichkolwiek wyrzutów w stosunku do siebie, jako że potrawy z niej są zdrowe oraz dietetyczne. Doskonała do sałatek, zapiekanek, zup, kremów, farszów, pasztetów, a nawet ciasteczek. Świetnie jej w towarzystwie ryżu, czy grillowanych warzyw. Nie przegap okazji aby dodać więcej smaku twojej soczewicy, dodając do wody, w której gotujemy soczewicę np. połowę cebuli, zgnieciony czosnek, czy też wiązkę ziół.


Marke:Florpak
Zubereitungshinweise:

* przed gotowaniem soczewicę należy dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą
* soczewica nie wymaga moczenia, zaleca się jednak zalać ją wrzątkiem i odstawić na 30 min., dzięki temu szybciej się ugotuje
* czas gotowania (przybliżony): 30 min.


Verpackungsart:

torebka foliowa


Adresse des Herstellers:

Florpak Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 92, 05-092 Łomianki,
Filia w Wojniczu
ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz


Rücksendeadresse:

Florpak Sp. z o.o.
ul. Warszawska 29,
32-830 Wojnicz


Florpak FLORPAK Rote Linsen Florpak FLORPAK Rote Linsen
500 g
16,38zł/kg

Preis: 8,19 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-06-30
Florpak rote Bohnen in der Tasche Florpak rote Bohnen in der Tasche
FLORPAK 400g 500 g
12,64zł/kg

Preis: 6,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-31
Bio Planet Bio Planet
500 g
18,68zł/kg

Preis: 9,34 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-02-04
Florpak FLORPAK Bohnen Weiße Florpak FLORPAK Bohnen Weiße
Uniform 500 g
18,54zł/kg

Preis: 9,27 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-05-30
Florpak FLORPAK Suppe Staropolska Florpak FLORPAK Suppe Staropolska
Verfallsdatum 2028-12-31
Florpak FLORPAK Suppe Mittelmeer Florpak FLORPAK Suppe Mittelmeer
Verfallsdatum
2028-12-31
Florpak FLORPAK Suppe Wojnicka Florpak FLORPAK Suppe Wojnicka
Verfallsdatum
2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Quino weiß Bio Planet Bio Planet Quino weiß
(Quinoa) glutenfrei BIO 500 g
35,72zł/kg

Preis: 17,86 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-07-31
Florpak FLORPAK Beans Giants Florpak FLORPAK Beans Giants
450 g
23,38zł/kg

Preis: 10,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-30
Florpak FLORPAK Bohnen Riesen Florpak FLORPAK Bohnen Riesen
Medium 450 g
21,36zł/kg

Preis: 9,61 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-06-30
Florpak FLORPAK Suppe Griechisch Florpak FLORPAK Suppe Griechisch
400 g
19,33zł/kg

Preis: 7,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-09-30
Florpak FLORPAK Suppe Polen Florpak FLORPAK Suppe Polen
Verfallsdatum 2027-12-31
Florpak FLORPAK Suppe Roman Florpak FLORPAK Suppe Roman
400 g
24,98zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-30
Florpak Florpak Eine Mischung aus Florpak Florpak Eine Mischung aus
Cranberry und Nüssen 200 g
50,65zł/kg

Preis: 10,13 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-03-31
Florpak FLORPAK Almond ganze Florpak FLORPAK Almond ganze
150 g
99,93zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-03-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5