Getreide ergibt Weizentortilla

Plony zbóż
Getreide ergibt Weizentortilla  Getreide ergibt Weizentortilla
masa netto

masa netto

312 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-22

pojemność

cena za kilogram

20,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241722466

5902241722466

Preis: 6,26 zł

6.26 PLN 2027-01-22 NewCondition
Plony zbóż Getreide ergibt Plony zbóż Getreide ergibt
Weizentortilla 312 g
20,67zł/kg

Preis: 6,45 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum
2027-02-25
Mąka PSZENNA (69%), woda, olej rzepakowy, stabilizator: glicerol, gluten PSZENNY, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, sól, emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, substancja spulchniająca: węglany sodu, glukoza, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu, środek do przetwarzania mąki: L-cysteina
Plony zbóż Getreide ergibt Plony zbóż Getreide ergibt
Mehrkorn-Tortilla 312 g
20,06zł/kg

Preis: 6,26 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-03
Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO
Verfallsdatum 2026-12-14
Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit
Kleie Ballaststoffquelle BIO 240 g
53,08zł/kg

Preis: 12,74 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-29
la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel
Tortilla Piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

Preis: 16,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-22
Henglein Rechteckige Pizzabasis im Henglein Rechteckige Pizzabasis im
italienischen Stil 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-27
Plony zbóż Getreide ergibt Plony zbóż Getreide ergibt
Milchbrötchen 400 g
25,65zł/kg

Preis: 10,26 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2026-11-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5