, von der Geburt , od urodzenia

Hipp
15
Brak płatności za pobraniem , von der Geburt , od urodzenia
11, von der Geburt , od urodzenia

Gotowe do spożycia ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia - wyłącznie laktoza - Metafolin® - inspirowane naturą, opracowane naukowo Metafolin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy

BIO
pojemność netto

pojemność netto

90 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-05

pojemność

cena za litr

59,33 zł / l

ocena

ranking

1.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300467361

4062300467361

Preis: 5,34 zł

5.34 PLN 2027-02-05 NewCondition

serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana, odtłuszczone mleko*, tłuszcz mleczny*, laktoza*, oleje roślinne* (słonecznikowy*, rzepakowy*), galaktooligosacharydy* z laktozy*, emulgator: lecytyna*, sole wapniowe kwasu cytrynowego, cytrynian potasu, olej z mikroalg Schizochytrium sp., cholina, L-fenyloalanina, chlorek wapnia, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, olej z Mortierella alpina, chlorek potasu, cytrynian sodu, witamina C, wodorotlenek potasu, chlorek sodu, L-tryptofan, L-histydyna, wodorotlenek magnezu, siarczan cynku, siarczan żelaza (II), niacyna, witamina E, siarczan miedzi (II), kwas pantotenowy, witamina B1, witamina A, witamina B6, jodek potasu, L-metylofolian wapnia¹, siarczan manganu, selenian sodu (IV), witamina K, witamina D, biotyna, witamina B12. ¹L-metylofolian wapnia = Metafolin® *z rolnictwa ekologicznego


Gotowe do spożycia ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia - wyłącznie laktoza - Metafolin® - inspirowane naturą, opracowane naukowo Metafolin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy


Zubereitung und Verwendung:

Przed użyciem sprawdź, czy nakrętka i folia są nienaruszone, mocno wstrząśnij. Potrzebną porcję przelej do innej butelki ze smoczkiem i podgrzej do temp. 40°C (nie podgrzewaj w mikrofalówce – ryzyko poparzenia!). Ostudź do temp. ok. 37°C. Przed podaniem sprawdź temperaturę mleka. Podawaj tuż po przygotowaniu. Niedopitą resztę wylej. Niepodgrzaną porcję wstaw do lodówki (max. 6°C) i zużyj do 24h. Wielkość porcji i liczbę karmień uzgodnij z lekarzem.


Adresse des Herstellers:

HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: marny 1/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-08-08 10:37:37Brak płatności za pobraniem



Hipp HiPP HA1 Combiotik Preparat Hipp HiPP HA1 Combiotik Preparat
do von der Geburt 90 ml
86,11zł/l

Preis: 7,75 zł

PLN
1
168
Verfallsdatum
2027-02-04
Bebiko Bebiko PRO+ 1 Anfangsmilch Bebiko Bebiko PRO+ 1 Anfangsmilch
für Babys von Geburt an von der Geburt 700 g
64,27zł/kg

Preis: 44,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-05-28
Hipp HIPP 1 BIO COMBIOTIK Hipp HIPP 1 BIO COMBIOTIK
Ökologische Säuglingsmilch von der Geburt 550 g
76,35zł/kg

Preis: 41,99 zł

PLN
1
46
Verfallsdatum 2028-05-11
Bebiko Bebiko 1 Anfangsmilch für Bebiko Bebiko 1 Anfangsmilch für
Säuglinge von der Geburt 600 g
57,98zł/kg

Preis: 34,79 zł

PLN
1
56
Verfallsdatum
2027-03-18
Hipp Hipp 1 BIO Ziegenmilch Hipp Hipp 1 BIO Ziegenmilch
Startmilch von Geburt an von der Geburt 400 g
131,23zł/kg

Preis: 52,49 zł

PLN
1
71
Verfallsdatum 2027-12-24
Bebiko Bebiko 1 Anfangsmilch für Bebiko Bebiko 1 Anfangsmilch für
Babys von Geburt an von der Geburt 200 ml
27,45zł/l

Preis: 5,49 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum
2027-01-17
Hipp HiPP COMFORT-Nahrung für Hipp HiPP COMFORT-Nahrung für
besondere medizinische Zwecke für Säuglinge von der Geburt 300 g
119,30zł/kg

Preis: 35,79 zł

PLN
1
147
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP AR Lebensmittel für Hipp HiPP AR Lebensmittel für
der Geburt besondere medizinische Zwecke für Säuglinge ab von der Geburt 300 g
119,30zł/kg

Preis: 35,79 zł

PLN
1
57
Verfallsdatum 2027-11-15
Hipp HiPP HA 1 Combiotik Präparat Hipp HiPP HA 1 Combiotik Präparat
zur Ersternährung von Säuglingen ab der Geburt von der Geburt 350 g
128,54zł/kg

Preis: 44,99 zł

PLN
1
53
Verfallsdatum
2028-02-23
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5