Hektor Eine Mischung aus Erbsen, Mais und Karotten

Hektor
Hektor Eine Mischung aus Erbsen, Mais und Karotten  Hektor Eine Mischung aus Erbsen, Mais und Karotten
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za litr

11,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000116

5904747000116

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

Warzywa w zmiennych proporcjach (marcheka, groszek, kukurydza), woda, sól.


Hektor Hektor Gemüsesalat zum Hektor Hektor Gemüsesalat zum
Abendessen 500 ml
9,36zł/l

Preis: 4,68 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-11-30
Hektor Hektor Schwedischer Salat Hektor Hektor Schwedischer Salat
500 ml
10,24zł/l

Preis: 5,12 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum
2027-09-30
Hektor Hektor litauischer Salat Hektor Hektor litauischer Salat
500 ml
11,36zł/l

Preis: 5,68 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-10-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ökologischer Saft 100% Sauerkraut 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2026-11-30
Lisner Lisner Oh Mama! Lisner Lisner Oh Mama!
Gemüsesalat mit Ei 500 g
21,00zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

Preis: 10,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-15
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
890 g
8,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-30
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
460 g
13,02zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-30
Hektor Hektor Company Mittagssalat Hektor Hektor Company Mittagssalat
470 g
12,74zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-07-30
Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
900 g
15,08zł/kg

Preis: 13,57 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-10-30
Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
900 g
11,58zł/kg

Preis: 10,42 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
900 g
9,99zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5