Herbapol Herbaciany Ogród Kräuter- und Früchtetee mit Granatapfelgeschmack

Herbapol
55
OkHerbapol Herbaciany Ogród Kräuter- und Früchtetee mit Granatapfelgeschmack
32Herbapol Herbaciany Ogród Kräuter- und Früchtetee mit Granatapfelgeschmack
- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol Herbaciany Ogród Kräuter- und Früchtetee mit GranatapfelgeschmackHerbapol Herbaciany Ogród Kräuter- und Früchtetee mit Granatapfelgeschmack
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

0,30 zł / torebek

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956006901

5900956006901

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-03-30 NewCondition
Herbapol Herbapol Herbaciany Herbapol Herbapol Herbaciany
Granatapfelgeschmack Ogród Kräuter- und Früchtetee mit 20 torebek

Preis: 6,05 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-05-31
jabłko, kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, naturalne aromaty, nasiona granatu (0,3 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 ml naparu
Wartość energetyczna7 kJ/ 2 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Białko0 g
Sól0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Eigenschaften:100 % natury z dużych kawałków owoców
Marke:Herbapol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku granatu.
Weitere Informationen:Zawartość netto: (20 saszetek x 2,5 g) 50 g
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sławek , 2022-11-21 14:46:48Ok



Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Posti Kräuter-Tee 20 Beutel
Kamillentee 20 szt.

Preis: 3,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-05-30
Bifix Bifix Kräutertee 20 Bifix Bifix Kräutertee 20
Zitronenmelissenbeutel 20 szt.

Preis: 4,12 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-14
Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer
Roter Busch Tee 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-05-26
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee aus Fenchel 20 torebek

Preis: 4,66 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum
2028-05-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
schwarze Johannisbeere 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
Kirschsirup 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Fruchtsirup , Zitrone Herbapol Fruchtsirup , Zitrone
Speisekammer 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-30
Herbapol Kiwi -Sirup Speisekammer Herbapol Kiwi -Sirup Speisekammer
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5