Herbapol Intensywnie owocowa kolekcja Owocowa kolekcja herbatek
masa netto

masa netto

52,5 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

288,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956007236

5900956007236

Preis: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-11-30 NewCondition
Wiśnia: owoc wiśni (35 %), kwiat hibiskusa, jabłko, naturalne aromaty, Malina z żurawiną: owoc maliny (41,5 %), kwiat hibiskusa, owoc żurawiny (10 %), owoc dzikiej róży, naturalne aromaty, Truskawka z poziomką: owoc truskawki (45,4 %), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, liść jeżyny, naturalny aromat, owoc poziomki (0,2 %), Owoce leśne: kwiat hibiskusa, jabłko, owoc aronii, maliny (7 %), aromaty, owoc jeżyny (5 %), owoc dzikiej róży (5 %), owoc bzu czarnego (3 %), liść jeżyny, owoc borówki czernicy (0,2 %), Zimowy sekret: kwiat hibiskusa, owoc aronii, aromaty, skórka pomarańczy (4 %), kłącze imbiru (3 %), goździki (2,5 %), liść stewii, Malina: kwiat hibiskusa, owoc maliny (20 %), jabłko, owoc aronii, aromat, liść jeżyny
Intensywnie owocowa kolekcja Owocowa kolekcja herbatek
Marke:Herbapol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku wiśniowym. Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym z żurawiną. Herbatka owocowo-ziołowa o smaku truskawki z poziomką. Herbatka owocowo-ziołowa o smaku owoców leśnych. Herbatka ziołowo-owocowa o smaku cytrusowo-korzennym
Weitere Informationen:Zawartość netto 52,5 g (6 x 5 tb. w kopertkach)
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: torebkę zalać 200 ml wrzącej wody. Zaparzać przez 5-7 min.
Verpackungsart:Pudełko
Packungsinhalt:Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa wiśnia 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa malina z żurawiną 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa truskawka z poziomką 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa owoce leśne 5 torebek x 1,8 g, Herbapol Herbatka ziołowo-owocowa zimowy sekret 5 torebek x 1,5 g, Herbapol Herbatka owocowo-ziołowa malina 5 torebek x 1,8 g
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Dilmah Pick n Mix Tee-Set 6 x 20 Dilmah Pick n Mix Tee-Set 6 x 20
grünen Tee, würzigen Beeren , Ingwer & Zitrone) Sachets ( Angielski Frühstück, Earl Grey , rein 120 szt.

Preis: 91,59 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-30
English Tea Shop Organic Sammlung English Tea Shop Organic Sammlung
BIO 12x2g von Früchtetees Pyramiden 6 Geschmacksrichtungen 24 g
1 370,00zł/kg

Preis: 32,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-26
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
schwarze Johannisbeere 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
Kirschsirup 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5