Herbapol Himbeerfrucht und Kräutertee

Herbapol Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol Himbeerfrucht und KräuterteeHerbapol Himbeerfrucht und Kräutertee
masa netto

masa netto

40 torebek

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

0,26 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956006307

5900956006307

Preis: 10,40 zł

kaufen 6 szt. für 10.24 zł/szt
10.40 PLN 2028-03-30 NewCondition
owoc maliny (60%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)100 ml
Wartość energetyczna3 kJ / 1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

Malina to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. To, co najlepsze z natury w przezroczystej saszetce. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Eigenschaften:duża paczka, 100% natury z dużych kawałków owoców
Marke:Herbapol
Über die Marke:Herbapol Spróbuj naszych dżemów... Dżem brzoskwiniowy Powidła śliwkowe ... i syropów Malina Syrop owocowy
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku malinowym
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:,,Herbapol-Lublin" S.A. ul. Diamentowa 25 20-471 Lublin Polska
Rücksendeadresse:
Apotheke Bio-Tee für Kinder 20 Apotheke Bio-Tee für Kinder 20
Beutel von 2 g Obst 40 g
206,75zł/kg

Preis: 8,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-10-30
Bifix Bifix Instant-Wintertee Bifix Bifix Instant-Wintertee
Verfallsdatum
2028-01-09
Ekoland granuliert Tee Zitrone Ekoland granuliert Tee Zitrone
300 g
25,47zł/kg

Preis: 7,64 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-09-30
Ekoland Raspberry Tee granuliert Ekoland Raspberry Tee granuliert
300 g
28,30zł/kg

Preis: 8,49 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-11-30
Ekoland granuliert Tee Tutti Ekoland granuliert Tee Tutti
Frutti 300 g
25,07zł/kg

Preis: 7,52 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-09-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Himbeertee 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-05-31
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Cranberry Tee 20 szt.

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
schwarze Johannisbeere 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
Kirschsirup 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5