Herbapol Tea Gartenfrüchte- und Kräutertee mit Kirschgeschmack

Herbapol - 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol Tea Gartenfrüchte- und Kräutertee mit KirschgeschmackHerbapol Tea Gartenfrüchte- und Kräutertee mit Kirschgeschmack
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-30

pojemność

cena za sztukę

0,30 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956006727

5900956006727

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-11-30 NewCondition
Herbapol Herbapol Tea Herbapol Herbapol Tea
Kirschgeschmack Gartenfrüchte- und Kräutertee mit 20 szt.

Preis: 6,17 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-04-30
owoc wiśni (35%), jabłko, kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 ml naparu
Wartość energetyczna4 kJ / 1 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Eigenschaften:100% natury z dużych kawałków owoców
Marke:Herbapol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku wiśniowym.
Weitere Informationen:Zawartość netto: (20 saszetek x 2,7 g) 54 g
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Himbeertee 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-05-31
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Cranberry Tee 20 szt.

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-30
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
Himbeer-Tee mit Wildrose 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-02-28
Herbapol Herbapol Tea Garden Herbapol Herbapol Tea Garden
Himbeertee mit Preiselbeere 20 torebek

Preis: 6,11 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-02-28
Herbapol Herbapol Tee Gartentee Herbapol Herbapol Tee Gartentee
direkt aus dem Wald 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-04-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
schwarze Johannisbeere 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
Kirschsirup 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5