, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

Hipp
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-17

pojemność

cena za kilogram

47,50 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300475137

4062300475137

Preis: 4,75 zł

4.75 PLN 2027-04-17 NewCondition
mango* 25 %, banany* 25 %, jabłka* 23 %, woda, kasza manna* (z pszenicy*) 5 %, sok cytrynowy*, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal290 / 68
tłuszcz0,2 g
- w tym kwasy nasycone0,0 g
węglowodany14,8 g
- w tym cukry10,5 g
błonnik1,5 g
białko1,1 g
sól<0,05 g
sód<0,02 g

Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
Marke:HiPP
Über die Marke:HiPP BIO od pokoleń
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mango-Banany z kaszką manną. Mus owocowy z kaszką. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia.
Zubereitung und Verwendung:Idealny na deser lub jako część mniejszego posiłku. Zalecamy podawanie musu łyżeczką w celu kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych. Podawaj 1 do 2 tubek w ciągu dnia. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. Ważne: częsty kontakt ząbków z musem owocowym może powodować próchnicę. Dlatego mus najlepiej podawaj dziecku łyżeczką i nie dopuszczaj do częstego i długotrwałego ssania tubki. Nie pozwól dziecku bawić się tubką i ssać nakrętki.
Verpackungsart:Woreczek
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Rücksendeadresse:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Hipp HiPP Äpfel-Mango-Pfirsiche Hipp HiPP Äpfel-Mango-Pfirsiche
BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-08-29
Hipp HiPP Hipp HiPP
Birnen-Äpfel-Mango-Passionsfrucht BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-11-14
Hipp Hipp Hipp Hipp
Äpfel-Pfirsiche-Waldfrüchte BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2027-09-02
Hipp HiPP Birnen-Bananen-Kiwi BIO Hipp HiPP Birnen-Bananen-Kiwi BIO
nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-10-31
Hipp HiPP Birnen-Pflaumen-Schwarze Hipp HiPP Birnen-Pflaumen-Schwarze
Johannisbeeren BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-09-28
Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Himbeeren Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Himbeeren
mit BIO-Getreide nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-02-15
Hipp HiPP Äpfel-Erdbeeren-Bananen Hipp HiPP Äpfel-Erdbeeren-Bananen
BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
45
Verfallsdatum 2027-09-04
Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Rüben Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Rüben
BIO nach dem 5. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-03-09
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5