, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

Hipp Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3 - ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

36,05 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300472976

4062300472976

Preis: 6,85 zł

6.85 PLN 2027-09-30 NewCondition
marchew* 28 %, pomidory* 26 %, odtłuszczone mleko* 20 %, cukinia* 8 %, zmielony makaron* 5 %¹ (z pszenicy durum), seler*, olej rzepakowy* 2,5 %, pasta pomidorowa* 2,4 %, cebula*, mąka pszenna*, przyprawy*, *z rolnictwa ekologicznego, ¹Zawartość makaronu po ugotowaniu: 19 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal299/71
tłuszcz, w tym2,8 g
- kwasy nasycone0,2 g
- kwasy jednonienasycone1,6 g
- kwasy wielonienasycone0,7 g
węglowodany8,5 g
- w tym cukry3,5 g
białko2,2 g
sól0,05 g
Inne
kwas alfa-linolenowy (Omega-3)0,17 g
sód0,02 g

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Eigenschaften:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp
Marke:HiPP
Über die Marke:HiPP BIO od pokoleń
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Penne z pomidorami, marchewką i cukinią. Makaron z warzywnym sosem, zawartość warzyw: 68 %. Produkt przetarty, sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Pełnowartościowy posiłek. Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
BoboVita Obiadek Kartoffeln mit BoboVita Obiadek Kartoffeln mit
saftigen Hähnchen -und Squash- nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-05
BoboVita Obiadek Gemüsebouquet BoboVita Obiadek Gemüsebouquet
mit einem goldenen Huhn nach dem 14. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-30
Hipp HiPP Junge Karotte mit Reis Hipp HiPP Junge Karotte mit Reis
und Kalb BIO nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Auflauf mit Kartoffeln Hipp HiPP Auflauf mit Kartoffeln
und Kaninchen nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
95
Verfallsdatum 2028-01-31
Hipp HiPP Kürbis mit Apfel und Hipp HiPP Kürbis mit Apfel und
Pute BIO nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
72
Verfallsdatum 2028-03-31
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
zarten Fisch nach dem 14. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-11-19
Hipp Hipp Karotten mit Kartoffeln Hipp Hipp Karotten mit Kartoffeln
und Lachs nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-03-31
Hipp HiPP Kartoffelpüree mit Mais Hipp HiPP Kartoffelpüree mit Mais
und Pute BIO nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
57
Verfallsdatum 2028-01-31
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5