, , powyżej 1. roku życia

Hipp
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-31

pojemność

cena za kilogram

31,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300482494

4062300482494

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-12-31 NewCondition
woda ziemniaki* 17 % pomidory* marchew* buraki* 10 % mięso wołowe* 8 % mąka ryżowa* cebula* olej rzepakowy* 1,8 % przyprawy* (pietruszka*, kminek*, koperek*, czosnek*, pieprz*) *z rolnictwa ekologicznego Informacje dot. stylu życia Bezglutenowy Bez dodatku soli Organiczne Zalecenia dla alergików Zboża zawierające gluten - Nie zawiera Dodatki Barwniki - Nie zawiera Smaki / Aromaty - Nie zawiera konserwanty - Nie zawiera
Wartości odżywcze 100 g 250 g (1 porcja) wartość energetyczna kJ/kcal 273/65 685/163 tłuszcz, w tym 2,6 g 6,5 g - kwasy nasycone 0,6 g 1,5 g - kwasy jednonienasycone 1,5 g 3,8 g - kwasy wielonienasycone 0,5 g 1,2 g węglowodany 7,5 g 18,8 g - w tym cukry 1,8 g 4,5 g białko 2,4 g 6,0 g sól¹ 0,05 g 0,13 g Inne kwas alfa-linolenowy (Omega-3) 0,12 g 0,30 g sód 0,02 g 0,05 g ¹zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu Źródło składników odżywczych Źródło składników odżywczych 1 - Sól Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu
HIPP
Über die Marke:HiPP BIO od pokoleń
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Pełnowartościowy posiłek. Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu. Przechowywanie Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Hipp HiPP Tomatensuppe mit Reis Hipp HiPP Tomatensuppe mit Reis
und Pute nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-11-30
BoboVita Bobovita Cremesuppe mit BoboVita Bobovita Cremesuppe mit
Kürbis, Hühnchen und Knödeln nach dem 9. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-01-16
BoboVita BoboVita Cremesuppe mit BoboVita BoboVita Cremesuppe mit
Kaninchen und Knödeln nach dem 9. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-01-29
Hipp HiPP BIO Krupniczek mit Hipp HiPP BIO Krupniczek mit
Gemüse und Huhn nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum
2027-11-30
Hipp HiPP Gemüsesuppe mit Hipp HiPP Gemüsesuppe mit
Bio-Kartoffeln nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum
2027-07-31
BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-06
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
BoboVita zarte KalbsbrüheSuppe BoboVita zarte KalbsbrüheSuppe
mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
41
Verfallsdatum 2027-07-28
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP junge Karotten mit BIO Hipp HiPP junge Karotten mit BIO
Kartoffeln nach dem 4. Monat 125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2027-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5