, nach dem 5. Monat, po 5. miesiącu

Hipp bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

33,73 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300321533

4062300321533

Preis: 13,49 zł

13.49 PLN 2027-06-30 NewCondition
jabłka* 88 %, brzoskwinie* 9 %, mango* 3 %, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna213 kJ / 50 kcal
Tłuszcz0,1 g
- w tym kwasy nasycone0,0 g
Węglowodany11,2 g
- w tym cukry10,7 g
Białko0,3 g
Sól< 0,05 g
Sód< 0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
Marke:HiPP
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekologiczny przecier owocowy dla niemowląt.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-003 rolnictwo UE e 400 g (4 x 100 g)
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na górze kartonowego opakowania.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: do podawania między posiłkami; jako deser lub dodatek do kaszki. Potrzebną ilość przełóż do miseczki, pozostałą porcję zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 12 godzin. Przed użyciem upewnij się, że kubeczek i folia nie zostały naruszone.
Verpackungsart:Okładka
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Rücksendeadresse:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Hipp HiPP BIO od pokoleń,
Jabłka-Morele nach dem 5. Monat 400 g
33,73zł/kg

Preis: 13,49 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-05-19
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Krem Hipp HiPP BIO od pokoleń, Krem
nach dem 7. Monat 400 g
33,73zł/kg

Preis: 13,49 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-02-23
Hipp HiPP BIO od pokoleń Hipp HiPP BIO od pokoleń
nach dem 6. Monat 400 g
33,73zł/kg

Preis: 13,49 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2027-07-01
BoboVita Tafeläpfel mit süßen BoboVita Tafeläpfel mit süßen
Möhren nach dem 4. Monat 125 g
42,72zł/kg

Preis: 5,34 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2028-04-14
BoboVita Früchte Äpfel mit BoboVita Früchte Äpfel mit
Bananen mit Haferflocken nach dem 6. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-12
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP-Frucht mit Hipp HiPP-Frucht mit
BIO-Vollkornbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
59
Verfallsdatum 2027-11-30
Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit
BIO Reisbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-07-31
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP junge Karotten mit BIO Hipp HiPP junge Karotten mit BIO
Kartoffeln nach dem 4. Monat 125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2027-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5