HiPP BIO Äpfel mit Erdbeeren und Himbeeren für Babys , nach dem 5. Monat, po 5. miesiącu

Hipp 100 % smaku Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HIPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa, żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
HiPP BIO Äpfel mit Erdbeeren und Himbeeren für Babys HiPP BIO Äpfel mit Erdbeeren und Himbeeren für Babys
BIO
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

44,69 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300441576

4062300441576

Preis: 7,15 zł

7.15 PLN 2027-07-31 NewCondition
jabłka* 82 %, truskawki* **12 %, maliny* ** 5 %, zagęszczony sok marchwiowy*, *z rolnictwa ekologicznego, **wyselekcjonowane ekologiczne owoce są głęboko mrożone zaraz po zbiorach, a następnie delikatnie przecierane - dla wyjątkowo intensywnego smaku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna203 kJ / 48 kcal
tłuszcz0,1 g
w tym kwasy nasycone0,0 g
węglowodany10,6 g
w tym cukry10,1 g
białko0,3 g
sól<0,05 g
Inne w 100 g:
sód<0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Marke:HiPP
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Jabłka z truskawkami i malinami. Przecier owocowy dla niemowląt od 5. m-ca, pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Podawaj jako deser lub jako dodatek do kaszki. Potrzebną porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Fruchtmüsli mit BIO Hipp HiPP Fruchtmüsli mit BIO
Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
Hipp Hipp Pfirsiche und Aprikosen Hipp Hipp Pfirsiche und Aprikosen
mit BIO Hüttenkäse nach dem 6. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp Hipp
Verfallsdatum 2027-01-31
Hipp HIPP Mango und Bananen mit Hipp HIPP Mango und Bananen mit
BIO Joghurt nach dem 6. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2027-02-28
Hipp Hipp-Äpfel mit Mango und Hipp Hipp-Äpfel mit Mango und
cremiger Kokosnuss 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum
2027-01-31
Hipp Hipp-Äpfel mit Bananen, Hipp Hipp-Äpfel mit Bananen,
cremiger Kokosnuss und Hafer 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-01-31
Hipp HiPP BIO Äpfel mit Beeren Hipp HiPP BIO Äpfel mit Beeren
für Babys nach dem 5. Monat 160 g
44,69zł/kg

Preis: 7,15 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum
2027-07-31
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP junge Karotten mit BIO Hipp HiPP junge Karotten mit BIO
Kartoffeln nach dem 4. Monat 125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2027-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5