, nach dem 8. Monat , po 9. miesiącu

Hipp Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen. - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów O marce HiPP BIO od pokoleń Oświadczenia żywieniowe bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

36,05 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300478015

4062300478015

Preis: 6,85 zł

6.85 PLN 2027-07-31 NewCondition
kawałeczki naleśników* 11 % (pełne mleko *, mąka pszenna *, jaja *, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok cytrynowy*) woda mąka pszenna * skrobia kukurydziana* skrobia ryżowa* sok cytrynowy* przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy *z rolnictwa ekologicznego
Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 310 Wartość energetyczna (kcal) 74 Tłuszcz (g) 1.4 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0.3 Węglowodany (g) 13.5 w tym cukry (g) 8.4 Błonnik (g) 1.5 Białko (g) 1 Sól (g) <0.05 Sód (g) <0.02 Tekst dotyczący alergenów Może zawierać gorczycę. Nagłówek tabeli odżywczej Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza Wartości odżywcze w 100 g wartość energetyczna kJ/kcal 310/74 tłuszcz 1,4 g - w tym kwasy nasycone 0,3 g węglowodany 13,5 g - w tym cukry 8,4 g błonnik 1,5 g białko 1,0 g sól < 0,05 g Inne sód < 0,02 g
Informacje dot. stylu życia Bez dodatku cukru Organiczne Zalecenia dla alergików Jaja - Zawiera Mleko - Zawiera Gorczyca - Może zawierać Pszenica - Zawiera Dodatki Przeciwutleniacze - Zawiera Barwniki - Nie zawiera Smaki / Aromaty - Nie zawiera konserwanty - Nie zawiera
Marke:HIPP
Über die Marke:HiPP BIO od pokoleń
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: do podawania między głównymi posiłkami, na ciepło lub na zimno. Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj czystą łyżeczką i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu. Przechowywanie Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Typ oznaczenia daty Najlepiej spożyć przed ... Dolna granica wieku Zalecana - miesiąc/miesiące/miesięcy 9
BoboVita Früchte Äpfel mit BoboVita Früchte Äpfel mit
Bananen mit Haferflocken nach dem 6. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-12
Hipp HiPP-Frucht mit Hipp HiPP-Frucht mit
BIO-Vollkornbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
59
Verfallsdatum 2027-11-30
Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit
BIO Reisbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-07-31
BoboVita Früchten Äpfel , BoboVita Früchten Äpfel ,
Bananen und saftigen Orangen nach dem 6. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-09-01
BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen
mit Bananen nach dem 6. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-02-04
BoboVita Tafeläpfel und Bananen BoboVita Tafeläpfel und Bananen
mit einem zarten Löffelbiskuits nach dem 14. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-06-23
Hipp HiPP Äpfel und Bananen mit Hipp HiPP Äpfel und Bananen mit
Keksen BIO nach dem 4. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2027-08-31
Hipp HiPP Birnen und Äpfel mit Hipp HiPP Birnen und Äpfel mit
BIO Dinkelbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-07-31
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5