Highlander Kokoswaffel mit Kakaoüberzug mit Füllung

Góralki
51Highlander Kokoswaffel mit Kakaoüberzug mit Füllung
Highlander Kokoswaffel mit Kakaoüberzug mit FüllungHighlander Kokoswaffel mit Kakaoüberzug mit Füllung
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-04

pojemność

cena za kilogram

44,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8584004042065

8584004042065

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-05-04 NewCondition
tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, wiórki kokosowe 9 %, polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne: palmowy, Shea; kakao 17 % o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), serwatka (z mleka) w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, mąka sojowa, skrobia kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), emulgatory (lecytyny), mleko pełne w proszku, aromat, substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna2353 kJ/562 kcal
Tłuszcz37 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone26 g
Węglowodany50 g
w tym cukry33 g
Błonnik4 g
Białko6 g
Sól0,2 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
oryginał
Marke:Góralki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) kokosowym.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Saszetka
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
    Verfallsdatum 2027-05-26
    Pawełek E wedel Dessert advocat Pawełek E wedel Dessert advocat
    45 g
    69,78zł/kg

    Preis: 3,14 zł

    PLN
    1
    46
    Verfallsdatum 2027-05-09
    Góralki Mit Kakao überzogene und Góralki Mit Kakao überzogene und
    gefüllte Highlander-Milchwaffel 45 g
    40,44zł/kg

    Preis: 1,82 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-29
    Góralki Góralki
    und -füllung Highlander-Schokoladenwaffel mit Kakaoüberzug 45 g
    40,44zł/kg

    Preis: 1,82 zł

    PLN
    1
    55
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
    z 45 g
    77,11zł/kg

    Preis: 3,47 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum
    2027-03-23
    Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
    45 g
    77,11zł/kg

    Preis: 3,47 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2027-03-31
    Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
    Classic XXL 45 g
    57,56zł/kg

    Preis: 2,59 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum
    2027-02-16
    Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
    Verfallsdatum 2027-02-26
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5