Hipp Pflaumen mit Äpfeln BIO, nach dem 4. Monat , po 4. miesiącu

Hipp
56Hipp Pflaumen mit Äpfeln BIO, nach dem 4. Monat , po 4. miesiącu
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - bez składników pochodzenia mlecznego - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów
Hipp Pflaumen mit Äpfeln BIOHipp Pflaumen mit Äpfeln BIO
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

41,12 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300340251

4062300340251

Preis: 5,14 zł

15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.

5.14 PLN 2027-07-31 NewCondition
śliwki* 50 %, jabłka* 50 %, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal239/57
tłuszcz0,2 g
- w tym kwasy nasycone0,0 g
węglowodany12,2 g
- w tym cukry11,0 g
błonnik2,0 g
białko0,5 g
sól<0,05 g
Inne
sód<0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Eigenschaften:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru, 100 % owoców
Marke:HiPP
Über die Marke:HiPP BIO od pokoleń
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śliwki z jabłkami. Przecier owocowy dla niemowląt, pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Podawaj jako deser lub dodatek do kaszki. Potrzebną porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    BoboVita Tafeläpfel mit süßen BoboVita Tafeläpfel mit süßen
    Möhren nach dem 4. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2028-04-14
    BoboVita Zunächst nur Teelöffel BoboVita Zunächst nur Teelöffel
    Apfel + vit . nach dem 4. Monat 125 g
    38,56zł/kg

    Preis: 4,82 zł

    PLN
    1
    34
    Verfallsdatum 2027-03-10
    BoboVita Tafeläpfel mit zarten BoboVita Tafeläpfel mit zarten
    Bananen nach dem 4. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-25
    BoboVita Tafeläpfel und Pfirsiche BoboVita Tafeläpfel und Pfirsiche
    Solar nach dem 4. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-05-20
    BoboVita Tafeläpfel und- reifen BoboVita Tafeläpfel und- reifen
    Beeren nach dem 4. Monat 125 g
    15,92zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-22
    BoboVita Früchte Bananen mit BoboVita Früchte Bananen mit
    Waldfrüchten nach dem 5. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-01-26
    BoboVita Erste Teelöffel BoboVita Erste Teelöffel
    getrocknete Pflaumen nach dem 4. Monat 125 g
    42,72zł/kg

    Preis: 5,34 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-07-31
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp Hipp Äpfel mit Aprikosen BIO Hipp Hipp Äpfel mit Aprikosen BIO
    nach dem 4. Monat 125 g
    41,12zł/kg

    Preis: 5,14 zł

    PLN
    1
    43
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Hipp HiPP Äpfel und Bananen mit Hipp HiPP Äpfel und Bananen mit
    Keksen BIO nach dem 4. Monat 190 g
    36,05zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    49
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Hipp HiPP BIO Grieß mit Milch und Hipp HiPP BIO Grieß mit Milch und
    Bananen nach dem 4. Monat 190 g
    36,05zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    77
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Hipp HiPP Milchbrei mit Keksen und Hipp HiPP Milchbrei mit Keksen und
    Äpfeln BIO nach dem 4. Monat 190 g
    36,05zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    67
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Hipp HiPP Grießbrei mit BIO-Milch Hipp HiPP Grießbrei mit BIO-Milch
    nach dem 4. Monat 190 g
    36,05zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    88
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Hipp HiPP Grießbrei mit Milch und Hipp HiPP Grießbrei mit Milch und
    Obst BIO nach dem 4. Monat 190 g
    36,05zł/kg

    Preis: 6,85 zł

    PLN
    1
    50
    Verfallsdatum 2027-05-31
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp Hipp Pfirsiche mit Bananen Hipp Hipp Pfirsiche mit Bananen
    BIO nach dem 4. Monat 125 g
    41,12zł/kg

    Preis: 5,14 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Hipp HiPP Der erste BIO-Apfel Der Hipp HiPP Der erste BIO-Apfel Der
    erste Löffel nach dem 4. Monat 80 g
    53,63zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    40
    Verfallsdatum 2028-02-29
    Hipp HiPP Die erste BIO-Birne Der Hipp HiPP Die erste BIO-Birne Der
    erste Teelöffel nach dem 4. Monat 80 g
    53,63zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    39
    Verfallsdatum 2028-02-29
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5