Instant-Suppe gepudert milde Hühner

Vifon
55
Ok.Instant-Suppe gepudert milde Hühner
410Instant-Suppe gepudert milde Hühner
Bez substancji konserwujących
Instant-Suppe gepudert milde HühnerInstant-Suppe gepudert milde Hühner
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

35,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Wietnam

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901882110168

5901882110168

Preis: 2,45 zł

2.45 PLN 2027-09-30 NewCondition
Vifon Instant-Suppe gepudert milde Vifon Instant-Suppe gepudert milde
Hühner 70 g
34,71zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-30
nudle (94 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; kurkuma, dodatki smakowe (6 %): sól, rafinowany olej palmowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy, cukier, pieprz, suszony por (1 %), maltodekstryna, aromat, barwniki: karmel, karoteny, czosnek (0,6 %), hydrolizat białka SOJOWEGO, substancja przeciwzbrylająca: E 551; przeciwutleniacz: E 306
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g gotowego produktu:
Wartość energetyczna:293 kJ / 70 kcal
Tłuszcz:3,1 g
w tym kwasy tłuszczowe:1,2 g
Węglowodany:9,1 g
w tym cukry:<0,5 g
Białko:1,3 g
Sól:0,70 g

Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bez substancji konserwujących
Eigenschaften:łagodna, Laur Konsumenta 2020, marka nr 1 w Polsce*, bez substancji konserwujących, * Tan-Viet za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z dyskontami (Food), Sprzedaż ilościowa i wartościowa w okresie I-XII 2020, kategoria: zupy, segment zupy chińskie
Marke:Vifon
Über die Marke:Vifon To Dzisiaj Od 1963 Laur konsumenta 2023 Laur konsumenta 2004-2024 Lider XX-lecia Laur konsumenta 2024 Od 2004 roku nieprzerwanie złoty laur konsumenta dla marki Vifon. Dziękujemy
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Łagodny - zupa błyskawiczna z nudlami, o smaku kurczaka (łagodna).
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem/ Nr partii: patrz na dłuższym boku opakowania. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: 1. Nudle pokruszyć i wrzucić do głębokiej miski. Przyprawy z torebek dodać do smaku. Zalać 0,4 litra wrzącej wody. 2. Przykryć na 3 minuty. 3. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Wietnam
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:14:39Ok.



Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
pulverförmigen goldenen mild 70 g
34,71zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-08-30
Vifon Instant-Suppe pulverisierte Vifon Instant-Suppe pulverisierte
Chicken Curry akuten 70 g
34,71zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-08-30
Cykoria Chicorée Erbsensuppe Cykoria Chicorée Erbsensuppe
Verfallsdatum 2028-05-30
Vifon Vifon Instant-Suppe Vifon Vifon Instant-Suppe
würziges Huhn mega scharf 70 g
34,71zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
gemahlener roter Borschtsch 14 g
130,71zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
108,24zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
90,48zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
55
Verfallsdatum 2027-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5