Jamar Gemüsemischung Karottenerbsen

Jamar
42Jamar Gemüsemischung Karottenerbsen

Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna – nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym smakiem słodkiej marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Doskonała baza do wytrawnej galaretki.

Jamar Gemüsemischung KarottenerbsenJamar Gemüsemischung Karottenerbsen
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

14,92 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100176

5901844100176

Preis: 5,67 zł

kaufen 10 szt. für 5.20 zł/szt
5.67 PLN 2027-04-30 NewCondition

warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, groszek zielony), woda, sól


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia 204 kJ / 48 kcal
Tłuszcz  
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone  
Węglowodany 6,5 g
- w tym cukry 3,1 g
Błonnik 3,7 g
Białko 3,1 g
Sól 0,80 g

Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna – nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym smakiem słodkiej marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Doskonała baza do wytrawnej galaretki.


Eigenschaften:

naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich, Produkt polski


Marke:Jamar
Über die Marke:

Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.


Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mieszanka marchewka, groszek. Mieszanka warzywna, konserwowa - marchew, groszek zielony. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0°C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj


Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
    aus Karotten und Erbsen 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
    Karotten, Erbsen, Mais 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-01-31
    Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
    280 g
    41,32zł/kg

    Preis: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-04-30
    Rolnik Bauernsalat mit grünen Rolnik Bauernsalat mit grünen
    Tomaten 850 g
    9,76zł/kg

    Preis: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
    890 g
    8,98zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
    460 g
    13,02zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Dawtona Dawtona Karotten und Dawtona Dawtona Karotten und
    Erbsen 510 g
    12,86zł/kg

    Preis: 6,56 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-07-24
    Jamar Jamar Mexikanische Jamar Jamar Mexikanische
    Multi-Gemüse-Mischung 470 g
    14,00zł/kg

    Preis: 6,58 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2028-10-31
    Jamar Jamar Rote Bete mit Jamar Jamar Rote Bete mit
    Meerrettich 300 g
    14,37zł/kg

    Preis: 4,31 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
    Rote Beete 300 g
    14,43zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-12-31
    Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
    Dosen 400 g
    12,80zł/kg

    Preis: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5