Junior befeuchtet Toilettenpapier 42 Blätter

Velvet
54Junior befeuchtet Toilettenpapier 42 Blätter
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
Junior befeuchtet Toilettenpapier 42 BlätterJunior befeuchtet Toilettenpapier 42 Blätter
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

32,60 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478997685

5901478997685

Preis: 6,52 zł

kaufen 16 szt. für 6.42 zł/szt
6.52 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Parfum, Dimethyl Phenethyl Acetate
170 mm x 125 mm* * +/- 5 % Do codziennego użytku.
Marke:Velvet
Über die Marke:Velvet Miękki jak aksamit
Weitere Informationen:Znak towarowy zarejestrowany przez Velvet Care sp. z o.o.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Regina Toilettenpapier Kamille Regina Toilettenpapier Kamille
    3-lagig weiß 8 Rollen 8 szt.
    1,79zł/szt.

    Preis: 14,29 zł

    PLN
    1
    112
    Velvet xxl weißen Toilettenpapier Velvet xxl weißen Toilettenpapier
    4 Rollen 4 szt.
    1,87zł/szt.

    Preis: 7,48 zł

    PLN
    1
    3
    Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier
    8 szt.
    1,79zł/szt.

    Preis: 14,28 zł

    PLN
    1
    56
    Velvet benetzt Toilettenpapier Velvet benetzt Toilettenpapier
    Kamille und Aloe Vera 48 szt.

    Preis: 6,69 zł

    PLN
    1
    14
    Velvet sanft weißen Velvet sanft weißen
    Toilettenpapier 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    35
    Velvet Natürlich Pflege Velvet Velvet Natürlich Pflege Velvet
    Toilettenpapier Kamille 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    15
    Velvet Velvet durchfeuchtet Velvet Velvet durchfeuchtet
    Toilettenpapier pur 42 szt.

    Preis: 6,52 zł

    PLN
    1
    16
    Velvet Samtbefeuchtetes Velvet Samtbefeuchtetes
    Toilettenpapier 42 szt.

    Preis: 6,54 zł

    PLN
    1
    17
    Velvet reinen weißen Papiertuch Velvet reinen weißen Papiertuch
    längste 2-lagig weich wie Samt 2 szt.
    3,90zł/szt.

    Preis: 7,79 zł

    PLN
    1
    36
    Velvet Velvet Balm Gewebe 6x9szt Velvet Velvet Balm Gewebe 6x9szt
    Velvet Velvet Balm Wipes Velvet Velvet Balm Wipes
    Velvet Velvet Turbo Papiertücher Velvet Velvet Turbo Papiertücher
    1 szt.
    17,00zł/szt.

    Preis: 17 zł

    PLN
    1
    38
    Velvet Velvet Original Tissues Velvet Velvet Original Tissues
    10 szt.

    Preis: 7,35 zł

    PLN
    1
    52
    Velvet Velvet ecoRoll Zart weißes Velvet Velvet ecoRoll Zart weißes
    Toilettenpapier 4 rol.
    3,17zł/ rol.

    Preis: 12,69 zł

    PLN
    1
    4
    Velvet Velvet Excellence Premium Velvet Velvet Excellence Premium
    Comfort Toilettenpapier 9 rol.
    2,35zł/ rol.

    Preis: 21,12 zł

    PLN
    1
    3
    Velvet Velvet Ultra Sensitive Velvet Velvet Ultra Sensitive
    feuchtigkeitsspendendes Toilettenpapier 48 szt.

    Preis: 6,52 zł

    PLN
    1
    19
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5