Velvet Original Tissues

Velvet
53Velvet Original Tissues
Chusteczki higieniczne, 10 x 10 szt, 4 warstwy; 100 % celuloza
Velvet Original TissuesVelvet Original Tissues
masa netto

masa netto

10 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,74 zł / szt.

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901478005250

5901478005250

Preis: 7,35 zł

kaufen 24 szt. für 7.24 zł/szt
7.35 PLN NewCondition
Chusteczki higieniczne, 10 x 10 szt, 4 warstwy; 100 % celuloza
Marke:Velvet
Über die Marke:Velvet Miękki jak aksamit
Weitere Informationen:Znak towarowy zarejestrowany przez Velvet Care sp. z o.o.
Aufbewahrung:Data produkcji: na opakowaniu; Termin ważności: nieograniczony.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Velvet CARE sp. z o.o., Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze, Poland
Rücksendeadresse:Velvet CARE sp. z o.o., Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze, Poland
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Foxy Foxy Mega Poręczne Foxy Foxy Mega Poręczne
    chusteczki 10 szt.

    Preis: 9,80 zł

    PLN
    1
    22
    Regina Regina Delicatis Regina Regina Delicatis
    Kosmetik-Tücher 4 Schichten 96 szt.

    Preis: 10,44 zł

    PLN
    1
    11
    Naty Naty Beruhigende Naty Naty Beruhigende
    Baby-Feuchttücher - geruchsneutral 56 szt.

    Preis: 15,54 zł

    PLN
    1
    1
    Velvet Velvet Balm Gewebe 6x9szt Velvet Velvet Balm Gewebe 6x9szt
    Velvet Velvet Balm Wipes Velvet Velvet Balm Wipes
    Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
    Intimpflegetücher 20 szt.

    Preis: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Hipp Hipp Feuchttücher für Hipp Hipp Feuchttücher für
    Gesicht und Hände von der Geburt 20 szt.

    Preis: 6,59 zł

    PLN
    1
    21
    Regina Regina Befeuchtetes Regina Regina Befeuchtetes
    Toilettenpapier mit Panthenol 42 szt.

    Preis: 6,50 zł

    PLN
    1
    9
    Velvet xxl weißen Toilettenpapier Velvet xxl weißen Toilettenpapier
    4 Rollen 4 szt.
    1,87zł/szt.

    Preis: 7,48 zł

    PLN
    1
    3
    Velvet benetzt Toilettenpapier Velvet benetzt Toilettenpapier
    Kamille und Aloe Vera 48 szt.

    Preis: 6,69 zł

    PLN
    1
    14
    Velvet reinen weißen Papiertuch Velvet reinen weißen Papiertuch
    längste 2-lagig weich wie Samt 2 szt.
    3,90zł/szt.

    Preis: 7,79 zł

    PLN
    1
    36
    Velvet sanft weißen Velvet sanft weißen
    Toilettenpapier 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    35
    Velvet Natürlich Pflege Velvet Velvet Natürlich Pflege Velvet
    Toilettenpapier Kamille 8 rol.
    1,69zł/ rol.

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    15
    Velvet Junior befeuchtet Velvet Junior befeuchtet
    Toilettenpapier 42 Blätter 200 g
    32,60zł/kg

    Preis: 6,52 zł

    PLN
    1
    64
    Velvet Velvet durchfeuchtet Velvet Velvet durchfeuchtet
    Toilettenpapier pur 42 szt.

    Preis: 6,52 zł

    PLN
    1
    16
    Velvet Velvet Turbo Papiertücher Velvet Velvet Turbo Papiertücher
    1 szt.
    17,00zł/szt.

    Preis: 17 zł

    PLN
    1
    38
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5