Jolca Grüne Oliven ohne Samen

Jolca
51Jolca Grüne Oliven ohne Samen
Jolca Grüne Oliven ohne SamenJolca Grüne Oliven ohne Samen
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-10-14

pojemność

cena za kilogram

40,30 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Hiszpania

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8410667020198

8410667020198

Preis: 9,27 zł

9.27 PLN 2028-10-14 NewCondition

Oliwki zielone bez pestek (Manzanilla Fina), woda, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy i mlekowy), przeciwutleniacz (kwas L-askorbinowy)


Wartości odżywcze (%)Średnio w 100 g produktu (bez zalewy)
Wartość energetyczna 695 kJ (169 kcal)
Tłuszcz 17,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,0 g
Węglowodany 0,0 g
w tym cukry 0,0 g
Białko 1,0 g
Sól 3,7 g

jakość pierwsza
Sicherheitshinweis:PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ PESTKI LUB FRAGMENTY PESTEK
Marke:Jolca
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Oliwki zielone bez pestek
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Hiszpania
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jolca Jolca schwarze Oliven, Jolca Jolca schwarze Oliven,
    kernlos 230 g
    42,91zł/kg

    Preis: 9,87 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-05-22
    Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
    gefüllt mit Zitrone 300 g
    32,93zł/kg

    Preis: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2029-01-21
    Campomar Natur grüne Oliven ohne Campomar Natur grüne Oliven ohne
    Kern bio 350 g
    36,14zł/kg

    Preis: 12,65 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-02-02
    Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
    gefüllt mit Blauschimmelkäse 300 g
    32,93zł/kg

    Preis: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-01-09
    Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
    Sardellen gefüllt 300 g
    32,93zł/kg

    Preis: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2029-02-19
    Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
    Jalapeno- Paprika gefüllt 300 g
    32,93zł/kg

    Preis: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-12-03
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    Grüne Oliven, kernlos in BIO-Salzlake 280 g
    53,54zł/kg

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-05-30
    Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven
    Bella Di Cerignola mit Stein in BIO-Marinade 350 g
    70,40zł/kg

    Preis: 24,64 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5