Kamix Appliances Automatische Entkalkung 2x75g

Kamix
52Kamix Appliances Automatische Entkalkung 2x75g
Bezpieczny dla czyszczonych urządzeń. Po zakończonym czyszczeniu pozostawia przyjemny, świeży zapach. Czyści, odkamienia, pielęgnuje: - pralki automatyczne - zmywarki
Kamix Appliances Automatische Entkalkung 2x75gKamix Appliances Automatische Entkalkung 2x75g
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

69,33 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905052601951

5905052601951

Preis: 10,40 zł

10.40 PLN NewCondition

Kwasy identyczne z naturalnymi, kompozycja zapachowa.


Bezpieczny dla czyszczonych urządzeń. Po zakończonym czyszczeniu pozostawia przyjemny, świeży zapach. Czyści, odkamienia, pielęgnuje: - pralki automatyczne - zmywarki
Eigenschaften:Produkt polski
Sicherheitshinweis:Uwaga! Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Marke:Kamix
Über die Marke:Do odkamieniania czajników, ekspresów, urządzeń sanitarnych tj. umywalek, sedesów, brodzików, basenów oraz urządzeń grzewczych, np. kotłów i wymienników ciepła, zalecamy użycie pozostałych preparatów naszej produkcji.
Weitere Informationen:Factual Information: 2 x 75 g
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Zawartość woreczków wsypać do pustej pralki lub zmywarki; włączyć cykl prania/zmywania na 40°C lub 60°C. Nie stosować do powierzchni ocynkowanych
Verpackungsart:Pudełko
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
    440 ml
    29,25zł/l

    Preis: 12,87 zł

    PLN
    1
    5
    Hades Hades - Pasta für die Hades Hades - Pasta für die
    Pflege der Grabsteine ​​- 300 ml
    51,40zł/l

    Preis: 15,42 zł

    PLN
    1
    6
    Tytan Titanium Spray Stein und Tytan Titanium Spray Stein und
    Rost - Reiniger Badezimmer 500g

    Preis: 9,60 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-06-12
    Kamix Kamix AGD Flüssiger Kamix Kamix AGD Flüssiger
    Entkalker 500 ml
    38,84zł/l

    Preis: 19,42 zł

    PLN
    1
    3
    Kamix Kamix Mittel in der Kamix Kamix Mittel in der
    Flüssigkeit zur Entfernung von Kalkablagerungen 500 ml
    35,52zł/l

    Preis: 17,76 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-23
    Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
    Odkamieniacz 500 ml
    23,18zł/l

    Preis: 11,59 zł

    PLN
    1
    12
    Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
    i pielęgnacji 555 ml
    16,65zł/l

    Preis: 9,24 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
    do ekspresów 500 ml
    39,74zł/l

    Preis: 19,87 zł

    PLN
    1
    12
    Kamix Entkalkung Pulver Kamix Entkalkung Pulver
    50 g
    140,00zł/kg

    Preis: 7 zł

    PLN
    1
    4
    Kamix Freund Küche Entfetter Kamix Freund Küche Entfetter
    Aktivschaum 500 ml
    26,42zł/l

    Preis: 13,21 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix Destilliertes Wasser Kamix Kamix Destilliertes Wasser
    Kamix Kamix Elitte Duftwasser für Kamix Kamix Elitte Duftwasser für
    Bügeleisen grüner Tee 1 litr

    Preis: 9,25 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix flüssiges Spray zu Kamix Kamix flüssiges Spray zu
    piekarników.Przypalenia und Soot reinigen Kamine und Grill 500 ml
    39,52zł/l

    Preis: 19,76 zł

    PLN
    1
    2
    Kamix Kamix Błysk und Kamix Kamix Błysk und
    Świeżość für glänzende Oberflächen 500 ml
    26,42zł/l

    Preis: 13,21 zł

    PLN
    1
    4
    Kamix Kamix Express Entkalker Kamix Kamix Express Entkalker
    500 ml
    37,98zł/l

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5