Knorr Fix Spaghetti Carbonara

Knorr
51Knorr Fix Spaghetti Carbonara
Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Knorr Fix Spaghetti CarbonaraKnorr Fix Spaghetti Carbonara
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522991954

8710522991954

Preis: 4,18 zł

4.18 PLN 2026-12-30 NewCondition
ser topiony w proszku (25 %) [ser (MLEKO), serwatka (MLEKO)], skrobia, śmietanka w proszku (13 %) (MLEKO), żółtko JAJA (10 %), aromaty (w tym MLEKO), olej słonecznikowy, mąka PSZENNA, wędzona słonina (2,9 %) (tłuszcz wieprzowy, przeciwutleniacze: ekstrakty z rozmarynu; dym), sól jodowana, laktoza (MLEKO), ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki (0,6 %), białka MLEKA, przyprawy (czosnek, kurkuma), sól
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia2090 kJ / 498 kcal
Tłuszcz32 g
w tym kwasy nasycone14 g
Węglowodany35 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik<0,5 g
Białko17 g
Sól8,0 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dania = 280 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Eigenschaften:gwarantujemy sposób na urozmaiconą dietę, doskonały smak
Marke:Knorr
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fix spaghetti carbonara.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Przygotuj: 100 g chudego wędzonego boczku 350 g makaronu 100 ml śmietany 150 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix rozmieszaj dokładnie z wodą i śmietaną. 2) Do Fixu dodaj 100 g podsmażonego wędzonego boczku. Zagotuj i gotuj na małym ogniu przez ok. 1 minutę. 3) Danie podawaj z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Roślinna inspiracja: 1) Zamień boczek na podsmażone wędzone tofu. 2) Wzbogacić smak sosu dodatkiem szpinaku lub mrożonego zielonego groszku. 3) Danie będzie smakować wyśmienicie, posypane natką pietruszki.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
    500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Pamapol Kutteln zamojsku Pamapol Kutteln zamojsku
    Verfallsdatum 2028-01-06
    Pamapol Kohlrouladen in Pamapol Kohlrouladen in
    Tomatensauce 500 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Verfallsdatum 2029-02-10
    Pamapol Fleischbällchen in Pamapol Fleischbällchen in
    Tomatensauce 500 g
    16,68zł/kg

    Preis: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    Verfallsdatum 2029-01-10
    Pamapol Bohnen und Würstchen mit Pamapol Bohnen und Würstchen mit
    Speck 500 g
    16,66zł/kg

    Preis: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-01-22
    Bonduelle Pilz Letscho würzig Bonduelle Pilz Letscho würzig
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
    gemahlener roter Borschtsch 14 g
    130,71zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
    108,24zł/kg

    Preis: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
    pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
    90,48zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
    100,00zł/kg

    Preis: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
    mit Kräutern 61 g
    49,02zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt
    Rote-Bete- Suppe 53 g
    84,91zł/kg

    Preis: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5