Krakuski Kornkekse mit Haferflocken

Bahlsen
Krakuski Kornkekse mit HaferflockenKrakuski Kornkekse mit Haferflocken
masa netto

masa netto

201 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

25,52 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204464

5901414204464

Preis: 5,13 zł

5.13 PLN 2027-02-16 NewCondition
Bahlsen Krakuski Kornkekse mit Bahlsen Krakuski Kornkekse mit
Haferflocken 201 g
26,02zł/kg

Preis: 5,23 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum
2027-03-15
płatki owsiane (32%), mąka pszenna razowa (29%), cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, mąka pszenna, zarodki pszenne, sól, substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, skrobia (pszenica), serwatka w proszku (z mleka), cynamon
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1928 kJ/460 kcal
Tłuszcz 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 20 g
Białko 9,1 g
Sól 0,75 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 7 porcji.

Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
Marke:Krakuski
Über die Marke:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatniki z płatkami owsianymi i mąką pszenną razową
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Rücksendeadresse:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Bahlsen Krakuskekse mit Bahlsen Krakuskekse mit
Buttergeschmack 201 g
24,83zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2027-05-15
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
Himbeere 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-12-18
Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
Verfallsdatum 2027-01-07
Bahlsen traf die Markise Bahlsen traf die Markise
Schokolade 220 g
25,82zł/kg

Preis: 5,68 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2027-03-16
Bahlsen traf die Markise Erdnuss Bahlsen traf die Markise Erdnuss
Verfallsdatum 2027-07-01
Bahlsen drücken Sie die Markise Bahlsen drücken Sie die Markise
mit dem Geschmack von Kokos 220 g
27,23zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-06-19
Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao
Krakuski 163 g
29,94zł/kg

Preis: 4,88 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-03-23
Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit
Butter in Milchschokolade 171 g
49,53zł/kg

Preis: 8,47 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-01-25
Bahlsen Krakuski Florianki Kekse Bahlsen Krakuski Florianki Kekse
Vollkornmehl in Vollmilchschokolade mit Zusatz von 171 g
43,92zł/kg

Preis: 7,51 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-06
Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse
Verfallsdatum 2027-04-17
Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit
Zucker 200 g
26,50zł/kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-04-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5