Bahlsen jest synonimem najwyższej jakości wypieków, doskonałych procesów i struktur. Od pokoleń rozkosz jedzenia ciastek kojarzona jest z nazwiskiem Bahlsen. Najbardziej znane marki Bahlsena to Krakuski, Leibniz i Hit. Zapraszamy do zakupów produktów Bahlsen w naszym sklepie internetowym. Wysyłamy paczki pod każdy adres w Polsce, a także do Unii Europejskiej. Koszty dostawy są u nas naprawdę niskie, także przy wysyłce zagranicznej. W przypadku dostawy na terenie Polski dostawa gratis przy zakupach za kwotę 200 zł.

 
5901414204495 5901414204495 Bahlsen
Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao
Krakuski 163 g
29,94zł/kg

Preis: 4,88 zł

PLN
1
28
Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao
4 5
4.5 4 Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao
Verfallsdatum 2027-03-23
5901414204488 5901414204488 Bahlsen
Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse
Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse
5 5
5 3 Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse
Verfallsdatum 2027-04-17
5901414204457 5901414204457 Bahlsen
Bahlsen Krakuskekse mit Bahlsen Krakuskekse mit
Buttergeschmack 201 g
24,83zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
17
Bahlsen Krakuskekse mit
5 5
5 2 Bahlsen Krakuskekse mit
Verfallsdatum 2027-05-15
5901414204471 5901414204471 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit
Zucker 200 g
26,50zł/kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
6
Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit
4 5
4 7 Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit
Verfallsdatum 2027-04-25
5901414204518 5901414204518 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Florianki Kekse Bahlsen Krakuski Florianki Kekse
Vollkornmehl in Vollmilchschokolade mit Zusatz von 171 g
43,92zł/kg

Preis: 7,51 zł

PLN
1
14
Bahlsen Krakuski Florianki Kekse
4 5
4 1 Bahlsen Krakuski Florianki Kekse
Verfallsdatum 2027-04-06
5901414204525 5901414204525 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit
Butter in Milchschokolade 171 g
49,53zł/kg

Preis: 8,47 zł

PLN
1
18
Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit
5 5
5 3 Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit
Verfallsdatum 2027-01-25
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Kornkekse mit Bahlsen Krakuski Kornkekse mit
Haferflocken 201 g
25,52zł/kg

Preis: 5,13 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-16
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Bahlsen Krakuski Kornkekse mit Bahlsen Krakuski Kornkekse mit
Haferflocken 201 g
26,02zł/kg

Preis: 5,23 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum
2027-03-15
5901414203498 5901414203498 Bahlsen
Bahlsen drücken Sie die Markise Bahlsen drücken Sie die Markise
mit dem Geschmack von Kokos 220 g
27,23zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Bahlsen drücken Sie die Markise
4 5
4.5 7 Bahlsen drücken Sie die Markise
Verfallsdatum 2027-06-19
5901414203474 5901414203474 Bahlsen
Bahlsen traf die Markise Erdnuss Bahlsen traf die Markise Erdnuss
Bahlsen traf die Markise Erdnuss
4 5
4.5 8 Bahlsen traf die Markise Erdnuss
Verfallsdatum 2027-07-01
5901414203467 5901414203467 Bahlsen
Bahlsen traf die Markise Bahlsen traf die Markise
Schokolade 220 g
25,82zł/kg

Preis: 5,68 zł

PLN
1
27
Bahlsen traf die Markise
4 5
4.5 8 Bahlsen traf die Markise
Verfallsdatum 2027-03-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5