MK Sprotten gebraten in Tomatensauce

MK Produkt nie zawiera GMO.
MK Sprotten gebraten in TomatensauceMK Sprotten gebraten in Tomatensauce
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-14

pojemność

cena za kilogram

26,58 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Łotwa

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180555

5902693180555

Preis: 6,38 zł

6.38 PLN 2028-04-14 NewCondition

Ryba - szprot (Sprattus sprattus - smażony bez głów) 70% (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu: FAO 27IIId), sos pomidorowy (woda, koncentrat pomidorowy, cukier, mąka pszenna, sól, sproszkowana cebula, regulator kwasowości - kwas octowy, przyprawy).


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 867 kJ / 208 kcal
Tłuszcz 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g
Węglowodany 12,4 g
w tym cukry 10,7 g
Białko 8,1 g
Sól 1,42 g
Kwasy tłuszczowe Omega 31,8 g

Ryba : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Produkt nie zawiera GMO.
Eigenschaften:bez głów
Marke:MK
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Szproty smażone w sosie pomidorowym. Produkt rybny sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Łotwa
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Łosoś Ustka Heringsfilets Łosoś Ustka Heringsfilets
Tomaten-Sauce 180 g
33,28zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-11-30
Łosoś Ustka Sprotten in Łosoś Ustka Sprotten in
Tomatensauce 180 g
31,00zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2029-07-30
Łosoś Ustka Filets von Makrelen Łosoś Ustka Filets von Makrelen
in Tomatensauce 180 g
40,39zł/kg

Preis: 7,27 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2029-06-30
Pan do Mar Pan do Mar Pan do Mar Pan do Mar
Makrelenfilets in BIO Tomatensauce 120 g
166,58zł/kg

Preis: 19,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2030-07-20
Graal Sprotten in Tomatensauce Graal Sprotten in Tomatensauce
170 g
41,12zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-03-31
Pan do Mar Pan do Mar Sardinen in Pan do Mar Pan do Mar Sardinen in
BIO Olivenöl 120 g
127,58zł/kg

Preis: 15,31 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2032-07-22
Graal Grail Makrele in Graal Grail Makrele in
Tomatensauce 300 g
53,30zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-06-30
Graal Grail Byczki in Tomatensauce Graal Grail Byczki in Tomatensauce
Verfallsdatum 2029-07-30
MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
160 g
59,44zł/kg

Preis: 9,51 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2029-02-06
MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
250 g
54,56zł/kg

Preis: 13,64 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2030-06-09
MK MK Sprat in Tomatensauce MK MK Sprat in Tomatensauce
geraucht 250 g
53,40zł/kg

Preis: 13,35 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-06-30
MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
Sirup 820 g
9,74zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-12-31
MK MK Ananasscheiben in hellem MK MK Ananasscheiben in hellem
Sirup 565 g
12,71zł/kg

Preis: 7,18 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-04-26
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5